Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idővonalon vagy üzenetben...

Idővonalon vagy üzenetben szeretitek inkább a facebookon, ha születésnapon köszöntenek?

Figyelt kérdés
Többek szerint a köszöntés idővonalon nem személyes, külön üzenetben meg tolakodó lehet. Szerintetek? Nektek hogy esik jobban a köszöntés?
2016. márc. 22. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Aki számomra fontos, közelebbi a kapcsolatunk azt üzenetben köszöntöm, aki "csak" ismerős, azt idővonalon.
2016. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jelenítem meg FB-n, h mikor van a szülinapom. Aki jó barátom, az tudja és felhív v ír sms-t, üzenetet.

Szerintem az tök gáz, ha csak azért ír vki FB-n, mert látja, h szülinapom van, amúgy meg 15 éve nem is beszéltünk.

2016. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
87%
ha az idővonalra ír, elég egy tetszikkel válaszolni.
2016. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem teljesen mindegy.
2016. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Mivel én letiltottam, hogy mások írhassanak az idővonalamra, így csak az üzenet jöhet szóba. Azt legalább nem kell be like-olni. :P

Persze válaszolni, megköszönni illendő, de az legalább nem csak egy nyamvadt klikkelés lesz az egérrel.

2016. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Nekem mindegy, mindkettő jól esik, nagy valószínűséggel, aki facebookon köszönt fel, az úgyis a facebookról tudja, nem pedig megjegyezte, szóval tök mindegy. :D Én családtagot, közeli barátot üzenetben köszöntök, mindenki mást meg idővonalon.
2016. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privátban. Nem nyilvános a születésnapom, csak az tudja, akit tényleg érdekel, vagyis keményen kettő ismerős :) Nem tartok igényt arra, hogy olyanok, akikkel ötévente találkozom, írjanak egy sablonüzenet az idővonalamra csak azért, mert meglátták a nevemet a jobb felső sarokban. Fordítva is működik, én is csak privátban köszöntök.
2016. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!