Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak, ha a barátaim...

Andrea Baksa kérdése:

Mit csináljak, ha a barátaim nem köszöntenek fel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 12:05
 1/7 klopusz ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Bár ezek után én a helyedben nem nevezném őket a barátaimnak.
2015. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt fogom csinálni.
2015. dec. 31. 08:14
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha nem szokas, hogy maguk kozott sem koszontok egymast akkor ennyi. De ha koszonteni szoktatok egymast, essetleg te is oket, de ok elfelejtettek vagy direkt nem koszontenek, akkor ne nagyon keresd oket. Szerintem.
2016. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben.
2016. jan. 4. 16:17
 5/7 anonim válasza:
100%

Szerintem van, hogy elfelejtünk valamit. Velem is előfordult már, és rossz érzés. A barátok azért barátok, mert meg tudnak egymásnak bocsánati, sőt továbbmegyek: jót feltételeznek egymásról, vagyis megbíznak egymásban.

Ahhoz, hogy jó barátaink legyenek, nekünk is jó barátokká kell válnunk, és ez a helyzet pont erről szól: az őszinteség jobb, mint a duzzogás.

Én elmondanám, hogy x-kor volt a születésnapom, és rosszul érint, hogy elfeledkeztek róla, mert nekem ez nagyon fontos.

Az is lehet, hogy számukra nem fontos a saját szülinapjuk sem, ezért nem gondolták, hogy neked az. Mindenki más. A dolgokat tisztázni kell. Ha duzzogsz, azzal nem oldasz meg semmit, nem lesznek barátaid, mert senki ember nincs, aki minden elvárásnak meg tud felelni.

2016. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Volt, hogy a barátaim az én szülinapomról elfelejtkeztek. Nem szóltam és az ő szülinapjukat utána is megtartottam. Majd a következő évben ismét felköszöntöttek.


Örülök, hogy nem szóltam, bár akkor nagyon rosszul esett!


Azért barát a barát, mert a hibáival együtt elfogadjuk őket!

2016. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, és megbocsájtottam nekik, mert bocsánatot kértek...Köszönöm.
2016. jan. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!