Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha nem köszöntenek...

Mit tennél ha nem köszöntenek fel a névnapodon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Baráti körben mindig felköszöntjük egymást névnapra, de az enyémről elfelejtkeztek. Igaz kevés naptárban van benne, de ha valaki rákeres pl google-al akkor kiírja mikor van. Nem akarom magam emiatt rosszul érezni vagy nagy ügyet csinálni belőle, de mégis csak rosszul esik...és nem az ajándékról van szó hogy én nem kaptam semmit hanem, hogy eszükbe sem jutottam.

2014. máj. 4. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Leszarom a névnapomat. Nem ünneplem.
2014. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
velem is előfordult már, hogy elfeledkeztek a névnapomról. következő években én is...
2014. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ha valamelyikünknek névnapja van mindig jön a szervezkedés hogy mi legyen az ajándék, az enyém meg ugye kimaradt...Most ha azt mondom én nem köszöntöm fel az illetőt mert engem se köszöntöttetek fel az milyen? Biztos én leszek a szar...:S
2014. máj. 4. 13:02
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem mindennapi nev, akkor nincs jogod megsertodni. Most kulonben is az emberek az anyak napjaval, majus fakkal voltak elfoglalva. Hivd ossze a tarsasagot, kaja-pia. Joveore mar emlekezni fognak mikor is van Neked. Ne haragudj, de keves ember nyitogatja ki a google-t hogy ma epp milyen nevnap van.
2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Biztos nem direkt nem köszöntöttek fel. Ha tényleg ennyire ritka a neved, akkor csak elfelejtették. Én sem szoktam google-zni, hogy kinek mikor van a névnapja.

Egyébként ezt nagyon könnyen meg lehet oldani. Névnapod közeledtével szólsz a barátaidnak, hogy hétvégén mi a program, mert akkor szeretnéd tartani a névnapodat, üljetek be valahova, vagy meghívod őket magadhoz, elmentek bulizni, stb.

2014. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem különleges a nevem és nem úgy értettem hogy valaki minden nap megnézze milyen névnap van, hanem egy adott ember névnapjára rákeresni mikor van :)
2014. máj. 4. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Leszarom ha nem köszöntenek fel névnapomra és születésnapomra.Az sem izgat ha karácsonykor, vagy ünnepkor nem küldenek semmit.

Mert leszarok mindenkit.

2014. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem ünneplem az enyémet, szóval nem érdekelne.


De néhányan előttem hasznos ötleteket adtak neked. Ne vedd magadra, majd legközelebb nem felejtik el. :)

2014. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én leszarom. Volt is már ilyen velem. De most a névnapon mit lehet ünnepelni? Egyébként mi a neved?
2014. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem délbe szóltak, hogy névnapom van, addíg nemis tudtam róla :D
2014. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!