Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinál az a sok bevándorló...

Mit csinál az a sok bevándorló most aki itt van Európában?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy táborokban vannak vagy hol ?

Akik elmentek német országba ott mit csinálnak?

Magyarországon vannak még? Van olyan amelyik itt maradt?

Mit kapnak és miért? Dolgoznak?


2016. márc. 23. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez így komplikáltabb mint ahogy kérdésbe leírtad. Röviden, akik itt vannak táborokban várják a regisztrációt. Majd a menekült státusz elbírálását. Ha tényleg bebizonyosodik menekültek akkor maradnak és valószínű majd el lesznek osztva. Ha kiderül csak anyagi okokból vannak akkor ki lesznek toloncolva de még ők is táborokban vannak. Ezen kívül igen MO-n is vannak, azok akik a határon átszöktek (átvágták, csempészekkel átjöttek és elkapták őket) ez pár ezer fő. Csekély mennyiségük itt is maradt mert kapott menekültstátuszt, ők várják hogy mi lesz az EU döntés az ügyükben.
2016. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Lopnak, erőszakolnak, gyilkolnak és igyekeznek olyan országba eljutni, ahol segélyen élősködhetnek, mert kb. idáig terjed a munkavégzési képességük:

https://www.youtube.com/watch?v=ILDrAHfiQko

2016. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ide most már egy olyan ember kéne mint Hitler.

Ezeket meg kiirtani vagy elküldeni innen a f..ba mert különben kipusztulunk, én nem értem miért nem lép europa mire várunk . A vezetőséggel van a gond ..sok liberális idióta csak balf..szkodnak meg elemeznek mindent de nem hozzák már meg végre azt az elengedhetetlenül szükséges radikális lépést amit kéne

2016. márc. 23. 21:35
 4/17 anonim ***** válasza:

Kamuvideó, ráadásul az jön le belőle, hogy a fickó emberfölötti mértékben szorgalmas, és dolgozik, mint egy rabszolga.


A kérdésre válaszolva amúgy a bevándorlók természetesen Európa-szerte nőket erőszakolnak meg, robbantanak, gyilkolnak és az SZDSZ-re szavaznak reggel, délben, este.

2016. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Gondolom szerinted ez is kamu.

https://www.youtube.com/watch?v=J6kjvWKuVkE

Ez lenne a "megoldás" a nők elleni támadás ellen.

2016. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden kamu. Valóban az iszlám csillám f láma fákat jött ültetni.
2016. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Papi Gonzales ***** válasza:
a sok bevándorló épp azt cinálja amit te csinálnál ha bevándorolnál....
2016. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem hagynám el a hazámat hanem megvédeném akár az életem árán is!
2016. márc. 23. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: Jó ez a szöveg, csak mikor felkészületlenül egy légpuskát kezelve állnál egymagad nem tudom mennyire lenne teli a gatya. Mert mivel is védenéd a hazád? Tudsz kezelni gépfegyvert? Szerinted adna valaki? Honvédségbe is a 30 évest rakják össze hogy legyen valami. Hogyan is tudnál egymagad csapat nélkül bármit is tenni? Ez nem a COD lenne.
2016. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egymagam :)) de nem hiszem hogy a 10000000 Magyar emberből egyedül én lennék csak ilyen elszánt a haza érdekében ha meg kéne védeni. Vannak még hazaszerető emberek itt?
2016. márc. 23. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!