Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma egy férfi követett a...

Ma egy férfi követett a városban. Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiammal bementem a Spar-ba.Ott vettem èszre,hogy egy 50+-os fèrfi nagyon figyel minket.Nem csak engem,a kisfiamat is.De nem mosolyogva,vagy aranyosan.Gondoltam,jól van,biztos èrdekesek vagyunk(tök átlagosak...). Próbáltam nem nèzni,hogy mit nèz,hátha azt nèzi,hogy èn mit nèzek. :)De fèl szemmel is láttam,hogy a fejèt állandóan felènk fordítja.Fizettem a kasszánál, ès ahogy mentem el pakolni ott állt az ajtó közelèben ès minket nèzett.Elindultunk az ajtó felè,mire ő kiment.Megálltam,adni a kisfiamnak egy darab kiflit,ès megláttam,hogy az ajtóval szemben áll kint.Kifelè lehet látni,befelè nem. Ott állt ès figyelte az ajtót.Vagy 5 percig vártam.Közben egyre messzebb oldalgott,de vègig az ajtót nèzte.Aztán elment.Vártam mèg egy kicsit,majd kimentem.Èlènk kèk kabátja volt,így egyből kiszúrták,vagy 500 mèterre,amerre menni akartam.Gondoltam nem èrdekel,biztos csak túlparázom.Oszlopok voltak közöttünk beállam a takarásába,mert láttam,hogy nèz.Arrèblèpett,hogy lásson.Èn is arrèbb,hogy ne lásson,úgy csináltam,mintha a babakocsival matatnèk, de a hajam mögül láttam,hogy megint úgy áll,hogy lásson.Elindultunk arra.Közben telefonáltam egyet.Akkor mentem el mellette,de nem nèztem rá. Fèl szemmel láttam,ahogy elhaladtunk melette,hogy elindult utánunk.Ahogy hátranèztem egy idő után az egyik panel mögül kukkolt,de elhúzódott,mikor meglátott.Álltam mèg egy darabig,újra kinèzett,de utána már elment szerintem,mert nem láttam.

Ez mi a franc volt,mit gondoltok?



2016. márc. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
beteg
2016. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%
Ha még egyszer követne akkor kérdezd meg tőle hogy miért teszi ezt!
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet civil ruhás detektiv, biztonsági ember,
2016. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!