Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkaundor vagy nem is tudom...

Munkaundor vagy nem is tudom mire gondoljak?

Figyelt kérdés
párom mióta nem tanul azóta ugye dolgoznia kellene, de neki ez túl nagy "kihívás". Az első munkahelye nem tetszett így keresett másikat...ott sok volt az ember azért keresett egy másikat, itt egyedül volt, ez volt a problémája, soha semmi nem felel meg neki, mindenben csak a hibát, kifogást látja. Tanult emberről van szó, 3 diploma meg jópár szakma de egyikben se akar dolgozni, közmunkára akar menni, mert ott vannak a barátai. Már nem tudom mi tévő legyek vele szemben.

2016. márc. 25. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkaundora nem lehet,mert közmunkán sok melóért keveset fizetnek :D

De ha oda akar menni menjen, lényeg,hogy dolgozik!


Amúgy majd idővel rájön tökéletes munkahely nincsen! Vagy a környezet vagy az emberek vagy a munka vagy a fizetés vmi mindig probléma lesz és kénytelen lesz kompromisszumot kötni.


Amúgy senki ne vegye magára,de én úgy látom mivel ismeretségi körben is van,hogy aki egyetemre megy az se közben se utána nem akar dolgozni hanem inkább csak tanulni,tanulni évekig csak hogy ne keljen melóznia. Voltak egyetemre ment barátaim minddel megszakadt a kapcsolat,kicsit ingyen élőek voltak,attól mert tanulnak ők már vkik :D

És még egyszer tisztelet a kivételnek!!


Nem értem ha diplomája van meg szakmái akkor mégis minek rakta le őket??? Általában az ember próbál olyat tanulni ami érdekli.

2016. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is az a meglátásom, hogy csak azért tanult, hogy ne keljen dolgozni...mindegyik szakmáját szerette az elején tanulni aztán fél év múlva már az sem volt jó neki, de azért befejezte. Mondtam neki, hogy nekünk nincsenek gazdag szüleink akik majd eltartják a valagunkat, nekünk meg kell dolgozni mindenért. de ha ő most közmunkára megy akkor nem fogunk tudni kijönni a pénzünkből, mivel én se keresek valami jól, főleg úgy, hogy munkahelyi balesetem volt és az sem biztos, hogy továbbra is alkalmazni fognak. Sajna olyan mértékben sérült a lábam, hogy nemigazán fogok tudni másik melót találni ilyen lábbal.
2016. márc. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!