Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felkészülni a...

Hogyan lehet felkészülni a gyászra?

Figyelt kérdés
Nagyfaterom egyre rosszabb bőrben van. Csak néhány éve vesztettem el Édesanyámat. Még azt se hevertem ki... hiába próbálom magam rávenni hogy az élet igenis szép, és jó. Próbálkozok, még majdnem sikeres is vagyok, de nem kell mélyre ásnom ahhoz, hogy tudjam, én nem kapaszkodom két kézzel az életembe. Szívesen eldobnám, minden nap gondolok rá...
2016. márc. 26. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ezt csak azért mondom,mert ötletem sincs,hogy hogyan lehetne,de szerintem nem lehet felkészülni a gyászra. Ez olyan,hogy sirassam meg azt,ami csak holnap fog megtörténni.(?) elhiszem,hogy félsz,hogy a nagyapád halála nagyon fog fájni,meg minden,de amit tanácsolni tudok,hogy tölts vele a lehető legtöbb időt,és arra készülj fel,hogy könnyebb legyen elengedni. Erősség kell a gyászhoz,de sajnos lélekre nem lehet gyúrni,csak karra.:) Kitartást neked! És ne félj...Gondolj arra,hogy most együtt lesznek édesanyáddal,vigyáznak egymásra és rád is fentről.
2016. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok dolog van amire akárhogy szeretnénk nem tudunk felkészülni. A gyász ezen dolgok egyike. Tölts minden idődet nagytatáddal, mert ha nem azt fogod majd bánni. Igazából nem tudom, hogy milyen a kapcsolatod vele, hogy hány éves vagy és hogy fiú/lány vagy e, de ha teheted valamit most RÖGTÖN tegyél meg, még akkor is ha már megtetted. Mond meg neki, hogy szereted!!!!!!! Az én nagytatám szeptemberben ment el. Sosem mondtam neki, hogy szeretem. Tudta, de sosem mondtam ki. Amikor pedig akartam már késő volt. Lehet, hogy nem osztott vagy szorzott volna az én esetemben hisz már nem volt magánál, nagyon hirtelen ment el, de el kellett volna mondanom neki. Tedd meg akkor is, ha nincs magánál. NE várj vele!!!! Én azóta is bánom.....
2016. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!