Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy nyelvvizsgára...

Hogyan lehet egy nyelvvizsgára lelkileg is felkészülni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez embertől függ. Nekem például soha nem kellett lelkileg készülnöm rá, mert egy jó kihívásnak tekintem.
2014. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam még nyelvvizsgán de mint minden nagyobb lélegzetvételű dologra erre is úgy készülnék hogy:


Pozitív gondolkodás, elhiszem hogy sikerült, elgondolom mit kezdek a nyelvvizsgámmal, látom a potenciális jövőképet hogy mennyivel jobb hogy van egy nyelvvizsgám. ÉS HISZEK. A hit a legfontosabb. HIgyj a képességeidben :)


A többit pedig tanulással erősítsd meg :)


24/F

2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is tanulj rá rendesen, akkor már nem lesz mitől félned és, ha ezután is izgulsz, akkor gondold azt, hogy egyszer úgy is meghalsz és nem fog számítani, tehát tök mindegy mi fog történni túl leszel rajta. Meditálj sokat és ne idegeskedj semmin.
2014. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg tanulás. Ne úgy menj oda, hogy azzal a céllal menj oda, hogy csak a nyelvvizsgát akarod, hanem le akard nyűgözni a vizsgáztatót. Így készülj rá. Ha biztos vagy a tudásodban, nincs mitől félned.
2014. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!