Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincs önbizalmam, most szünet...

Nincs önbizalmam, most szünet alatt van időm "felkészülni". Összevesztem egy haverommal és azt mondta hogy hétfőtől kezdve nagyon meg fogja rontani az életem (? ) (Történetet leírtam) 14/F

Figyelt kérdés
Unatkoztam, és askon elkezdtem írni neki névtelenül mindenféle hülyeséget. Aztán rámírt fb-n, tudta hogy én vagyok de rámírt, és azt mondta hogy meg fog veretni, meg a tanároknak is szól és kapom az igazgatóit. Régebben én akartam megveretni a semmiért, kisebbek voltunk, de akkor meg ő írta hogy gerinctelen vagyok mert... Most meg ő akar, de az neki nembaj mert hogy őt mindenki ismeri és aki ellene megy (azaz én), azt szét kell verni. Ilyenkor mit lehet csinálni? Alapból nincsen sok haverom. Sőt, ez az ember (osztálytársam sajnos) itt lakik 2 utcával arrébb. Ha nem mennék ki "az utcára lejátszani" a dolgok, akkor csicska vagyok mert csak fb-n merek pofázni. De ha odamennék egyedül, akkor hozna legalább 3 fiút meg 1-2 barátnőjét. Ha még eszembe jut valami, akkor még leírom, csak kérném a véleményeteket és a segítségeteket. Önbizalmam sincs nagyon. Tudnátok segíteni? Vélemény az egészről?

2015. okt. 29. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mind ketten kicsik vagytok még mindig. A következő fenyegetés az lesz, hogy börtönbe zárnak mert zaklatod askon, de ne aggódj, majd visszavágsz azzal, hogy feltöröd a gépét, és letörlöd a screenshotot amit ő készített.


Ááá a jó öreg 11 éves kor :')

2015. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ő is abba a "r..banc" korban van.. Stílusa ugyan az.. Hazamegy este 11-kor, cigi-piac meg minden. Pasizik ugyan úgy. Sőt.. Már asszem 2 éve is. Nem tudom mit tudnék csinálni ezek ellen. Van egy barátnője, és ha az akiről beszélek mondjuk utál engem, akkor a barátnője is utál engem ok nélkül..
2015. okt. 29. 23:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez annyira gyerekes... na mindegy, szóval szerintem ignoráld az egészet és ne jelezd neki hogy ideges vagy emiatt, akkor lehet hogy nem lesz kedve hozzá , az ilyen típusú embereknek ez addig érdekes amíg azt érzik hogy be vagy fosva tőlük.Ha viszont ez után sem hagy ezzel békén, szólj valakinek.tanárnak mondjuk.
2015. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyenkor szólni senkinek. Nem vagyok ideges, nevetek az egészen igazából, de nem érzi vagy tudja hogy ideges lennék-e.
2015. okt. 29. 23:58
 5/18 A kérdező kommentje:
De néha amikor olyat ír, akkor kicsit felkapom a vizet, de nem mutatom ki neki. De tudod, ez a szokás abban a társasági körben. Én kezdtem ezt az egész "vitát" ezzel az egész "unalombólcsinálokhülyeséget" dolog miatt, de ha nem lennék a haverja letojná amit írok.. Még mindig folyik a dolog, mert még mindig nem unja..
2015. okt. 30. 00:06
 6/18 A kérdező kommentje:
Sőt, már most rámküldte fb-n egy "spanját"..
2015. okt. 30. 00:26
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is összevesztem egy régi haverral a nyáron...

A végére annyira felidegesített, hogy már a helyszínt mondtam be a bunyóhoz...aztán magamhoz tértem (már akkor is aláztam az "őstagokat" a box klubban ahova járok) hogy ha kimegyek annak csak egy vége lehet...azóta se írtam neki, de jobb is így mert legalább nem fajult el a dolog....



Neked is azt tanácsolom, hogy sz*rd le...vagy talán tedd szóvá, hogy persze ennyi embert rádküld akkor bátor lehet...

2015. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem írtam le, de csaj az illető. És semmilyen sportra nem járok, csak kondizni tervezek, de hát még nincs semmi..
2015. okt. 30. 10:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha közel laksz, odamehetek elintézni kommunikáció erejével.

Ha meg lenne valami probléma akkor mellékesen karatézok is.

19F

2015. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát Pesten lakok a 20. kerületben:DDD De nem kell semmi segítség, nem akarok olyan lenni mint ő.. Sokszor volt már ilyesmi vitám, sőt.. Még az osztály előtt is volt tehát osztály vs én. + a tanár is velük.. Az akkori barátnőmre foglalták le magukat és cseszegettek miatta, akkor meg én akartam verekedni november 7.-én halloweenon a suli melletti focipályán.. De hát azért még mindig nem tudom mit csináljak. Nyilván volt ennél a szitunál viszonylag komolyabb is, de ajj
2015. okt. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!