Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leparkoltam a melóba járós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leparkoltam a melóba járós régi Fiat Tipómmal, beültem drága cimborám Mitsubishi Lancerébe, és láss csodát, észrevettek a nők. Nahát, ez mégis hogy lehet? Csoda történt?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy alapból a nők tekintetére gravitációs lencseként hat a megjelenésem. Tehát ahol felbukkanok, meggörbítem a teret, valahogy így: [link] Ezerből talán egy esetben néznek rám, de valami olyan ábrázattal, hogy "úristen, inkább mentem volna át az utca túloldalára". Egészen véletlenül délelőttönként munkásgöncben sietek általában vagy ide, vagy oda, vagy amoda. A fejszerkezetem sem éppen szívdöglesztő. Tehát 10 pontból jó eséllyel durván 3 pontosra osztályoznám magam, és akkor még egoista voltam a minősítésben, úgyhogy 1 pontot levonok a melós gönc miatt. A zsűri értékelése: 2 pont a 10-ből.


Szóval van nekem egy csíkos gatyám, ja nem. Van nekem egy Fiat Tipo kicsi kocsim. Egy ilyen, hófehér: [link] Nem is hófehér, az idő leette róla a havat, és alabástromfehér lett. Szóval velősen-magyarosan fogalmazva egy kopott szar. Ilyennel járok melóba. Nem zabál sokat, nem volt széthajtva, most nincs széthajtva, aránylag megbízható, belül szép tiszta, nincs szétdohányozva sem, egy hangyányit rohad az alja, van rajta egy alig észrevehető lik-luk, de nagyjából egyben van. Munkahelyre bejárni tökéletes választás nekem: [link]


Mit ad isten, az általános iskolás korom óta ismert barátom, a szokásos telefonos ökörködés helyett ma felhívott és megkért egy szívességre, az autóját haza kellett vezetnem a főváros egyik feléből a másikba. Pont kapóra jött, a kölcsönös kihasználás gondolatával élve azonnal ugrottam, hát nehogy már adósom legyen. Megkérdeztem, hogy a kellemest összeköthetném-e a hasznossal, késő délután el kéne intéznem a sokrétű bevásárlást is, ami azzal járt, hogy dupla utat kellett belevolánoznom a kocsijába. Természetesen áldását adta rá, annyi kikötése volt, hogy prostit azért lehetőleg ne ültessek bele. [link]


Ja, egyébként nyáron vette a kocsit. Egy vadonatúj Mitsubishi Lancer. Nem luxusautó, nem kerül 50 millióba, az alapmodell már 4 millió körül megvásárolható, viszont irtó gyönyörű, nagyon-nagyon morcos a nézése, tekintélyt, erőt sugároz, a hátsó spoiler még dob is rajta kicsit, fekete színű, sportback, gyári alufelni, egyszerűen tökéletes. Valami ilyesmi: [link] Gondoltam egyet, ha már adódik ilyen lehetőség, levetem bűzös kantáros ruhácskámat, felhúzom a tutker kínai 3000 forintos hófehér karcsúsított ingecskémet, illatfelhő ezerrel, hát adjuk már meg a módját. Nem mindennap ülhet egy csóró-csutakos-melós-Fiat Tipós ipse egy négykerekű japán csodába. Borostácskám van, olyan kis foltokban szexis Che Gevarás. Bizony, pár perc népszerűség, hát kihasználtam. [link]


És akkor most hosszasan szeretnék beszámolni azokról a tekintetekről, amiket végig láttam parkolás, megállás, kiszállás, és úgy általában az autó körüli csetlés-botlás közben, de nincs értelme. Nem számoltam, nem érdekel mennyi volt összesen, bőven megelégedtem azzal a tudattal, hogy 10-ből 9 nő az utcán hosszasan, már-már szinte zavarba ejtően stírölt. Nem vicc! Olyan nők, akik minden egyéb esetben ballisztikus ívben szarnak a fejemre. Stírölések, bámészkodások, sőt, még összesúgásokat, mosolyokat, kacérkodó, "felfaló" tekinteteket is kaptam az amúgy tök üres tányérkámra.


Mai napon megtanultam valamit: a fekete színű vadonatúj japán autók (és egyébként a német triumvirátus tagjainak termékei is) antigravitációs hatású a nők tekintetére. Én voltam a király a szemükben! Az atyaúristen, a szuper alfa vezérhím! A megtestesült ideál! (Szerk.: Rossz PC játékok sorozat urán szabadon: Dark-permetező!) Kiélveztem minden pillanatát. PEDIG! Pedig... ugyanaz az átlagos, normális életvitelű, aránylag normális életfelfogású, önmaga elé célokat állító csóró srác voltam, akinek egy régi Fiat Tipója van, aki reggel 6-tól este 6-ig melózik, aki nem keres túl sokat, aki délelőttönként melós gúnyában rohangál azon csajok között, akik ballisztikus ívben szarnak a fejére, akikre gravitációs lencseként hat, viszont egy Mitsubishi Lancer társaságában ő testesíti meg számukra a tökéletes férfit.


Kérdésem tudatlanságomból fakadóan imígyen szóla:

— Fúúú! Hát ez mégis hogy lehet? Hát... ez... mégis... hát ez, ez... ez most hogy? (Tudom ám: bittos csák á kocsít níztík!)


A tősgyökeres szőrszálhasogatók figyelmébe: kamu a kérdés, hiszen sohasem szokta senki megkérni egy jó barátját sem, hogy a zsír új kocsijába beleülhessen és vezethesse. És a Mitsubishi márka sem létezik. Pfej! Pfuj! Kamu!


2015. nov. 18. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
kérd kölcsön a spanod kocsiját és go csajozni ennyi! :D
2015. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem hittem hogy végig olvasom de mégis így történt.Zseniálisan fogalmazol, hülyére vihogtam magam, kaján vigyorral a válaszom: Ez van bmeg nekem még jogsim sincs.
2015. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj a felfogásoddal, hogy önmagad skatulyáztad be akkor amikor elhitetted magaddal, hogy senki kutyába sem vesz. Ez így nem teljesen igaz, bizonyos tényezők mint a szép autó a te szépségeden is rengeteget dobhat. Ajánlom figyelmedbe, hogy már egy kis spórolással régi bmw-ket lehet kapni viszonylag jó állapotban.
2015. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Hát te nagyon unatkozhattál..de végigolvastam...:D
2015. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva te is tudod a pénz mindenkit megszépít!
2015. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Azért haverod kocsija nem az azért,amitől hátast kellene dobni ..:) Megnőtt az önbizalmad a kocsi által,ez is látszik ám egy emberen.Amúgy humorod az ott van a szeren,ezt kellene kamatoztatnod sok esetben,és kíváncsi lennék arra a fejszerkezetre amit annyira leértékelsz.
2015. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg jól fogalmazol:)

Nem kötözködés, de miért van az, hogy összefogott kicsit zsíros hajjal, kutyasétáltatós cuccban, rágózva senki nem néz rám, bezzeg, ha szoknyát veszek fel és jobban kivágott felsőt, megcsinálom a frizurámat, és magassarkúban tipegek...


Egyébként volt már rá példa, hogy kutyasétáltatós cuccban beszélgettem egy kutyás sráccal. Elkérte a számom, mert azt mondta kedves lány vagyok, aztán a randin azért meglepődött, hogy nem csak kutyás cucc van:) Örültem, hogy nem csak a szép állapotban tetszem neki:)

2015. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Már anno White prof is kísérletezett ezzel és bebizonyította, hogy a nőknek majdhogynem döntő szempontja a pénz, vagy a pénzesség látszata. Kb. ha bötöztetünk egy csövit márkás cuccba, jó kocsiba, kikupáljuk hogy akkor épp úgy beszéljen mint egy gazdag, gond nélkül leveri az átlag keményen dolgozó fiatal srácokat.
2015. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

[link]


ez a nagy büdös igazság kedves barátom.

2015. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
a nőknek két dolog kell egy férfi és, hogy az a férfi adjon meg mindent ami a nők boldogságához kell, előbbi pótolható a mindennel
2015. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!