Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pszichológusokról? SZerintetek is furák?

Figyelt kérdés

Az anyám szerint minden pszichológus fura. És nem bírja a pszichológusokat.

Nekem nincs bajom velük.

Nektek mi a véleményetek róluk?



2016. márc. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
1%
Semmi hasznuk. A problémáidat csak TE magad tudod megoldani. Más sosem fogja.
2016. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A problémát sokszor egyedül nem veszik észre az emberek és nem látják a saját magukban rejlő lehetőségeket a megoldásra. Ezeket irányított kérdésekkel elő lehet hozni.


Nagy tudomány ez. De sok a kókler vajákos, aki csak saját betegségét sugározza bele a betegeibe. Nekem három picológussal volt dolgom. Eggyel csak baratian dumáltam. Ez utóbbi meg volt győződve, hogy a 3 éves gyereke, aki szeret magában, csendesen játszani mániákus depressziós. Az egyik még gimis koromban szexuálisan vonzódott hozzám és ajánlatot tett. Az egyik szerint azért estem el és törtem el a lábam, mert apám, aki orvos

Gyerek koromban erőszakosan bánt velem. A harmadik szerint a boldogságot meg kell.tanulnom megtalálni. Szóval vegyes eddig a kép.

2016. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak mert én is szeretnék pszichológus lenni....

Én is eddig 3 pszichológusnál voltam. kettővel megvoltam elégedve. a 3. pedig olyan volt, hogy ha valami nekem nem sikerült akkor leszólt ,hogy így nem érem el a céljaimat...stb.. és konkrétan kevesebb önbizalommal távoztam, mint amivel felkerestem Őt.

2016. márc. 27. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm: olyan, mint egy, a régi időszakból itt maradt besúgó. Más azt mondja róla, hogy személyiségzavaros személy.
2016. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!