Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tapasztaltok Magyarorsz...

Ti mit tapasztaltok Magyarországon milyen az emberek többsége? értem én eladókra, utca emberére, mert én nekem az hogy furák, nem értem őket . Többit lent írom

Figyelt kérdés

Írok 1 példát ..bementem 1 kínai üzletbe illedelmesen köszöntem az eladónak ...olyan 30 körüli mint én ....

erre elcsapta a fejét ....rá 2 percre bejött 1 idős néni ...annak esze ágába nem volt köszöni ,,erre az eladó köszönt rá hogy jó napot kívánok miben segíthetek .....

Ez majdnemhogy nap mint nap így van ...hogy aki illedelmes a hivatalokba is azt elküldik a fenébe aki meg tirpák módon beszél nyalják a fenekét...



A másik meg ami zavar és lehet üldözési mániám van ....vagy nem tudom ti mit tapasztaltok ? Beállok 1 buszmegállóba és tetőtől talpig végignéznek egymást is méregetik ...én magamból ki indulva soha senkit nem nézek meg!!!! ha igen nem feltünően ,és mint a birkák 10 ből 8 ezt csinálja .........

Ami még fura hogy mindenki tiszta depreszió ideges gondterhelt ,oké hogy szegény ország kevés nyugdíj stb de mindent meglehet oldani ,figyeljétek meg akár hova néztek megtört gondolkodó emberek ,ha párommal hülyülünk a buszon vagy nagy beszélgetésbe vagyunk úgy néznek mint 1 ufóra hogy nevetünk stb.....Pedig mi sem vagyunk eleresztve anyagilag ,de megoldjuk és pozítivan gondolkozunk beválalunk plusz melókat ,mert aki azt mondja hogy munkanélküli több évig az hazudik,,,aki akarja annak 3 munka helye is van aki nem akarja úgyse lesz ....Nem értem az embereket egyáltalán ...szokás ,viselkedés stb


2016. febr. 10. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk ilyen nincs,itt csak azt tapasztalom hogy a buszsoförök buta idegesítő módon beszélnek kérdeznek meh mindem nem szeretem az ilyet,na meg a 10-18évesek azoknak a többsége elég bunkók és beképzeletk. Amugy bírom az országot,meg az emberek többségét. És tényleg ez van pedig aztán nem az a mosolygos életem van ,most kezdek felállni és rendezni az életem ,helyrerakni! :D Semmi pénzért nem lennék nem magyar,és más országba sem élnék. Mondjuk az itteni emberek irigysége és más dolgával foglalkozása,kibeszélése néha kiborít. Összefoglalva büszke vagyok hogy magyar vagyok,boldog vagyok az országban! :D :)
2016. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a város Sopron *
2016. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar emberek kb 50 százaléka frusztrált és szerintem is nagyrészt kitartás és akarat kérdése, hogy tud-e tenni valaki azért, h jobb élete legyen.
2016. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó így van :)
2016. febr. 11. 06:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező teljes mértékben egyet értek veled :) kb ugyan ezeket tapasztalom és a legrosszabb az egészben hogy én is kezdek ilyen lenni.. pedig csak 21 vagyok :D
2016. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!