Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz? Elég furák a...

Nagyon gáz? Elég furák a lábujjaim. Az egyiken a kisujjam picivel nagyobb a gyűrűs. A másikon az utolsó három egyforma nagyságú. Jövőre kötelező az úszás, és ha kinevetnek érte rosszúl esne. Ha lesz később barátom, akkor is ciki lesz? :' (

Figyelt kérdés
Ciki,lábujj,fura

2014. júl. 8. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam a kulcsszavakat xd
2014. júl. 8. 00:11
 2/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem senki sem a lábujjadat fogja nézni, főleg úszás közben. De ha akad ilyen, akkor próbáld nem észre venni, egyszerűen ne figyelj rá! Ami meg a barátot illeti, biztos nem azzal lesz elfoglalva, hogy milyen a kinézete, kivéve, ha csak a külsődet figyeli...
2014. júl. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan hallottál már róla, létezik egy ilyen dolog, hogy lábfétis. Az lábfétises fiúkat érdekli, hogy milyen szép a láb és a lábujjak. Talán nem leszel az ilyen emberek kedvence, de másokat ez kb. hidegen hagy, csak téged zavar. Ha gondolod, küldj képet privátban a lábadról, ha szeretnéd egy lábfétises ember véleményét kérni, vajon őt (azaz engem) ez mennyire zavarja.
2014. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden nap jár ide egy lábfétises kamukérdező, ha nem te vagy az, keresd fel.
2014. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem sincsen átlag lábujjaim, kicsit rövidebbek a nagylábujjamnál, páran már mondták, de különösebben senki sem foglalkozott vele. Nyáron szoktam papucsban lenni, mert 30 °C-ban nehogymár ezért cipőben rohadjak.
2014. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm lábujjain két órán át fenn voltunk akadva beszívva, de olyankor az ember kedves, és mi nem bántásból beszéltünk annyit róla, ő meg nem vette magára, csak akkor olyan vicces volt. Józan embernek szerintem semmi érdekes nincs egy fura lábban, a barátodnál pedig a lábujjad lesz az utolsó testrészed, ami érdekelni fogja. Gondolom nem úgy indítasz az ismerkedésnél, hogy "nézd, furi a lábujjam!", ugye? :D
2014. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!