Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak profilképet?

Hogyan csináljak profilképet?

Figyelt kérdés
Instagramon láttam nagyon sok embernek olyan képet kitéve profilnak, amin ők voltak lerajzolva, nagyon hasonlítottak. Egyszerű kis figurák, de sehol nem találom, hol lehet ilyeneket csinálni. Tudja esetleg valaki az alkalmazás nevét, amire gondolok? :)

2016. márc. 28. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezután már én is érdeklődtem, annyit mondtak, hogy nem alkalmazás, hanem Tumblr-ön találták...érdekees:):):)
2016. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
paint . net tud ilyet. artisticnél van pencil sketch
2016. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Privátba küldjön már valaki egy linket, hogy kié ilyen köszi :D
2016. márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyi hogy egy egyszerű rajzolóprogrammal ÁTrajzolják a képüket. Nem megrajzolják, hanem átrajzolják, azért hasonlít. :'D
2016. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is kuldenetek linket hogy kinek van ilyen? Koszi
2016. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most így hirtelen nem tudom, nem használom az instagramot, csak pár hónapja rákattintottam valakiére már nem tudom honnan és láttam, hogy olyan van neki. Ez több embernél is így volt, de nem ismerem őket, csak valahogy odakerültem. :D
2016. márc. 30. 22:14
 7/9 anonim válasza:

Ha jól sejtem erre gondoltok: ez a MomentCam. Karikatúra szerűen megcsinálja az arcotokról készített képet. Először le kell fotózni magad (arc), ki kell választani a karaktert (van fiú meg lány), és ezután beilleszteni a karakterhez. :)

Link: [link]

2016. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Óóó, igen, ez az!

Köszönöm szépen! :D

2016. ápr. 21. 22:12
 9/9 anonim válasza:
Nagyon szívesen! :)
2016. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!