Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra 20 évesek lehetnétek,...

Ha újra 20 évesek lehetnétek, mit csinálnátok másképp? És ha nem változtatnátok semmin, miért nem?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Még több nőt szexelnék meg.
2016. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kemnényebben tanulnék, hogy ne 25 évesen fejezzem be az egyetemet, hanem 22 évesen.
2016. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
huhh..én összeszednek vmi gazdag pasit, gondom se legyen :))
2016. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szülnék, milyen jó lenne ha 34 évesen már 12-13 éves lenne a gyerekem.. (ez mondjuk nagyon egyedi, nem ajánlom bárkinek, de mivel én 18 évesen ismertem meg a férjem, így az apaság rendben lenne. Plusz 34 évesen én totál lebetegedtem, így már kb, esélyem sincs gyerekre).
2016. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
megtanulnék angolul és németül a lehető legmagasabb szinten.
2016. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyéni tanrendet kértem volna egyetemre, és elmentem volna dolgozni irodai munkát (most is irodában dolgozom, viszonylag jó fizuért, de akkor lehet, előrébb tartanék és több félretett pénzem lenne), többet járnék egyedül moziba, színházba. Tudatosabban vásárolnék. Nem görcsölnék annyit azon, miért nem érdeklődik irántam egy normális férfi se (és itt tényleg normálist értek, nem gazdag/jóképű/izmost). És az is lehet, hogy már hamarabb elkiöltöznék otthonról.
2016. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem marnám el magam mellől a kedvesemet az ostobaságommal :(
2016. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
semmi szin alatt nem nosulnek meg megint
2016. ápr. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 David117 válasza:
Figyelj nagyon a testi egeszsegdre, fejleszd szemelyiseged es szeresd a szeretteidet. Barmi ami felesleges idorablo, tv-szamitogepes jatekok stb. Redukald le egy egeszseges szintre. Es ismerd fel kik azok az emberek akik szamitanak es szeretnek es kik azok akik csak vissza huznak es aszerint fektess energiat a kapcsolatotokba. Engem sokaig vissza tartott egy jobb eletuttol a rossz tarsasag olyan emberek mellett tartottam ki akiket barataimnak hittem, de utolag vissza gondolva rossz baratok vagy nem is voltak azok. Ne eroltess olyan baratsagokat amitol nem lesz jobb eleted es ne hidd, hogy ettol rossz ember leszel. Engem ez utobbi huzott vissza sokaig. Masik,hogy ismerd fel az erzelmi zsarolast es ne engedj annak sem. Gondolkozz el rajta mi tenne boldogga es miert, imadkozz, meditalj rajta es cselekedj. 34F
2020. okt. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 éves koromba visszamenni már késő lenne...


De ha mégis akkora kellene visszamenni, akkor nem hagynám, hogy az angoltudásom passzívvá váljon, valamint addig küzdenék, járnék utána, tolnám, amíg nem sikerülne a büfészak (környezetmérnöki) mellett szakmai gyakorlatot vállalni az utolsó két félévben. Méghozzá elsősorban EHS mérnökként. Viszont igyekeznék más területek felé is nyitott maradni. Nem érdekelne, ha csúsznék amiatt, mert minden előadás kötelező, katalógusos.

Utána nem a munkavédelmi technikus OKJ-t csinálnám meg, hanem a munkavédelmi szakmérnökit.


Most 28 vagyok. Azóta is folyamatosan, keményen tanulok (már más területen), a komplett fiatal felnőttkorom kimaradt. És semmiféle hasznos szakmai tapasztalatom nincs, 4 éve dolgozom szakértelmet nem igénylő munkákban.


Ha azt a büfészakot máshogy csinálom, lenne esély, hogy mára 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezzem EHS mérnökként. Valamint legalább 2-3 éve nem kellene tanulnom már, vagy nem ennyit.....


Továbbá sokkal többet törődnék az egészségemmel. Bár nem tudom, ezt hogyan valósítanám meg, mert ez egy folyamat, mire egyre jobban és jobban rá tudom venni magamat, és pont 20 éves korom után már azért elkezdtem magamba erőszakolni a zöldség-gyümölcsöket és igyekeztem sportolgatni is, például teljesítménytúrák, bringával egyetemre menetel, stb.

2020. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!