Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges Canadából Amerikába...

Lehetséges Canadából Amerikába költözni?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem azt a kérdést,hogy Mo-rol könnyű-e átköltözni az USA-ba,de azt mondták sokan,hogy majdhogynem lehetetlen....Ezért eszembe jutott,hogy Canadába költöznék(mivel ott úgy tudom mások a szabályok),és onnan költöznék át az USA-ba.

Arra szeretnék választ kapni,hogy magyarként könnyebbe onna átköltözni?

Értelmes válaszokat kérek,ne írjátok kell hozzá pénz,pénz,és még valami...mi is?ohh...pénz..!köszönöm:)


2016. márc. 29. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
*könnyebb-e
2016. márc. 29. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz. Csak egy piacképes diploma, némi szakmai tapasztalat és jó nyelvtudás kell hozzá. Ha ezek megvannak, már szinte tárt kezekkel várnak. Már ma elkezdheted alapozni a jövődet a tanulással, sok sikert!

Off: Miért akarsz az USA-ba költözni? Jártál már ott? Ismered a szociális + oktatási rendszerét, az egészségügyet, stb?

2016. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell hozzá vízum és zöld kártya. Kiköltözni nem lehetetlen, csak utána hazajönni nem igazán lehet, mert nem adják meg újra az engedélyed... Lehet azt hiszed most, hogy hát oké, de távoli ismerős emiatt nem jöhetett haza, mikor az apja meghalt. Szóval azért mégse mindegy.

De ha mondjuk egyszer Donald Trump nyerne, akkor azért meglesz annak is a böjtje a bevándorlási politikán.

2016. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,èn mèg nem voltam az USA-ban,de persze először megnèznèm,hogy milyen,ès csak utána mennèk ki!szakmával ès a diplomával szerintem nem lesz gond.Az oktatási rendszer biztos jobb,mint itt..!

Bár ki tudja,hogy lesz-e egyáltalán Magyarország 2-3 èv múlva..viszont azt nem tudom,hogy kb mennyi pènzbe kerül havonta az orvosi egyetem?Nincs ösztöndìj?

2016. márc. 30. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Haha, ne haragudj, de hány éves vagy?:D Mert látszik, hogy semmit se tudsz Amerikáról meg a közgazdaságról úgy egyébként.

[link]


Tessék, nézd meg mennyibe kerül kint egy év az orvosin, és mindjárt szimpatikus lesz a SOTE másfél milliós költségtérítéses szaka is... Ne arra alapozz, hogy milyennek tűnik az élet a Gossip Girlben.

2016. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Bocsi, nem is egy év, hanem egy félév kerül ennyibe.
2016. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!