Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na most az van hogy én meg...

Adam Blood kérdése:

Na most az van hogy én meg szerettem egy lányt de valamiért nem mertem meg csókolni tudom elég nagy szégyen és most meg merném tenni 2-hét múlva szerintetek meg tegyem vagy már. ----------------------------Túl késő?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 20:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha meg akarod akkor igen, ha nem akkor ne. Nincs ebben semmi bonyolult, azt csinald amit akarsz, ne mas velemenye szerint cselekedj.
2016. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső csókomnál lett volna ez.. Már a homlokunk is összeért, ajkaink 2 centire egymástól.

És nem mertem megcsókolni, legközelebb pedig nem volt. 14-15 éves lehettem. Azt mondta, inkább barátok.


De lehetséges, hogy neked még nem késő.

2016. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább tegyem mert mert nem veszíthetek semmit vele? már semmit?
2016. márc. 29. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg élsz, nincs olyan, hogy késő.
2016. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mégis van olyan hogy késő :( :(
2016. ápr. 1. 13:29
 6/15 anonim válasza:
Figyelj, ha habozol, akkor nem történik semmi. Hívd el valahová sétálni vagy olyan helyre, ahol ketten lehettek. Vagy szervezz valami programot kettőtöknek. Mond el mit érzel iránta. Beszélgessetek róla. Kérdezd meg tőle, hogy megcsókolhatod-e. Utána mond el neki, hogy kicsit bátortalan vagy, hogy megcsókold, de nagyon megszeretnéd.Tudom nem hangzik könnyűnek, de nem nehéz, ha igazán beleszerettél, akkor érdemes.
2016. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Neki mond el, hogy mit érzel!
2016. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
meg utált :( ezért mert meg tettem és nem akar látni..többet
2016. ápr. 2. 01:29
 9/15 anonim válasza:
Mit tettél meg? O.o
2016. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
megcsokoltad es ezert utalt meg? akkor hagyd a francba, orulj, hogy kiderult.
2016. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!