Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek mindig kell...

Az embereknek mindig kell valami miatt rinyálniuk? Mindig kell valamiért panaszkodni? Neked is mindig gond valami?

Figyelt kérdés

Megnéztem a híreket, és sokan ott rinyáltak, hogy nincs hó, és hiányzik, meg nem volt fehérkarácsony meg brühü!

De fogadnék, ha lenne -15 fok, és 40 centi hó, és mindenki összetörné magát az utakon lenne 100 baleset naponta, és mindenki elcsúszna a hóban/jégben, és majd megfagynának az emberek, akkor azért menne a sírás, hogy kemény a tél, jöjjön a tavasz!

Nincs igazam?

Mi is történt Március 15.én? Akkor nem hiszem, hogy olyan sok ember mosolygott az Autópályákon! :P



2013. dec. 26. 08:49
 1/3 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Igen, teljesen igazad van... és miért? mert egyszerűbb panaszkodni meg rinyálni hogy jajjjj de ge** velem a sors, jajj szegény n, miért érdemlem én ezt?!

HEhehehe... amíg az ember ne mjön rá arra hogy a sorsa a saját kezémben van és nem másében, hogy én vagyok a hunyó, addig ez így marad sajnos... egyszerűbb másokat okolni, mint a saját lábunkra állni.

2013. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nézzük ennek is a jó oldalát! Egy esetleges krízishelyzetben bőven lesz kit megennünk.
2013. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ugyanaz az ember rinyál mindkettőért. Én igazság szerint azért rinyálok, mert nincs hó. Szeretem a havat és a hideget. Szoktam havat lapátolni, és igen, március 15-én én sem tudtam haza jönni a családommal, egy kórházban kellett éjszakáznunk.
2014. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!