Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképetek és miért?

Ki a példaképetek és miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 21:48

"Kivált képpen a fizikusokat"


Ne érts félre, nem kötekedni akarok!

Tényleg kíváncsi vagyok: miért tartod többre a fizikusokat a többi tudományág tudósainál?

2016. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem félreérted a példakép fogalmát."

Nem értettem én félre semmit, nincsenek fogalmi zavaraim. Az egyén vonzalma egy eszményképhez következteti azt, hogy miután felfedez benne olyan mintázatokat vagy a gondolatainak megerősítéseit, amelyeket maga is képvisel, vagy szeretne képviselni, követendő példaként tekint az eszmény hordozójára, és maga is hozzá akar hasonulni.

2016. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Nekem sincsenek példaképeim, mivel nem akarok senkire hasonlítani. Viszont ha úgy teszed fel a kérdést, hogy ki az az ismert ember, akit a munkássága/nyilatkozatai alapján a leginkább nagyra tartok, akkor a válaszom, Dima Bilan.
2016. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kim Kardashian. Mert nem ért semmihez, mégis sokra vitte.
2016. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Tegnap 21:59:

Azért mert én is fizikus szeretnék lenni így szerintem természetes, hogy közülük van a legtöbb példaképem

2016. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te vagy a példaképem.
2016. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Pokorny Lia. Volt szerencsém alaposabban megismerni és egy csodálatos emberről van szó, valamint nagyjából minden dologban egyetértünk.. Mindig inspirál és szeretnék olyan egyéniség lenni mint ő.
2016. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Martina Stoessel, aki a hasonmásom külsőre és belsőre is!:)
2017. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!