Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha utcán vagy...

Mit szólnátok, ha utcán vagy akár munkahelyen találkoznátok olyan párral, akik röhögnek, viccelődnek folyamatosan?

Figyelt kérdés

Pl. bevásárláskor vagy amikor mennek az utcán. Rendesen felöltözött emberek , parfüm, smink, stb, de közben vihognak, vagy túl sokat mosolyognak.

A dolgokat, amit intéznek, akármi azt rendesen hajtják végre.

30 körüli párról van szó.


2016. márc. 30. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Telihold van? Bolondok elemükben vannak ma
2016. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm az.utca emberéhez. Nem.szólnék semmit.
2016. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irigyelném, én örülnék egy ilyen kapcsolatnak:D
2016. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék semmit.Amúgy inkább viccelődjenek mosolyogjanak,mint állandóan az orrukat lógatnák.


Az is igaz, hogy vannak akik egy kicsit túllőnek a célon .Feltűnően azt akarják mutatni, hogy mennyire boldogok, de valójában a viccelődésekkel röhögcséléssel kompenzálják belső szomorúságukat.

Szerintem aki igazán örül az életnek, az nem csinál kifelé olyan nagy cirkuszt , de attól még érzékelhető rajta egyfajta békés mosoly.

2016. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Egészségükre. Semmi közöm hozzájuk, tőlem akár fel is köthetnék magukat, az sem hatna meg.
2016. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Otthon is ilyenek egyedül vagy társaságban. Otthon úgy másabb , mert ott nem kell semennyire kulturáltan viselkedni.
2016. márc. 30. 22:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Van olyan, amikor komolyak, és ki se nézné belőlük senki, hogy nem normálisak.
2016. márc. 30. 22:26
 8/13 anonim ***** válasza:

"4"-es vagyok

"Otthon is ilyenek egyedül vagy társaságban. Otthon úgy másabb , mert ott nem kell semennyire kulturáltan viselkedni."

A véleményemet továbbra is fenn tartom.Most nem erre a konkrét esetre gondolok .

Már nem igazán dőlök be a folyamatosan röhögcsélő, viccelődő pároknak ,még ha kettesben is csinálják.


A kompenzálást nem úgy értettem ,hogy direkt kifelé az egyik oldalukat mutatják csak.

Aki így kompenzál az nem is tudja hogy kompenzál, tehát azt gondolhatja magáról, hogy ez a "természetes énje". Ilyen szempontból mindegy hogy kettesben vannak e vagy társaságban.

Volt már mélyebb beszélgetésem ,pontosan olyan emberrel mint akiket leírtál.Számomra kiderült,hogy ott legbelül nagyon boldogtalan .


Nem szeretnék általánosítani.


Viszont a szélsőséges egyoldalú megnyilvánulásokat szerintem érdemes körültekintően megfigyelni. Legyen az akár kifelé a "leg pozitívabbnak" tűnő viselkedés.

2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólnék semmit, nekem ez teljesen normálisnak tűnik. Már ha nem vihorásznak tüntetően, zavaróan meg effélék.


Nincs olyan, hogy túl sok mosolygás, max. temetésen, komoly tanácskozáson, ésatöbbi.


Nekem is szóltak már be, mert mosolyogtam az utcán... De nem hiszem, hogy bűnt követtem volna el vele. Jó kedvem volt. Hangot nem adtam ki, de ha nevettem volna, az is az én dolgom lett volna.

2016. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MZ.per.X ***** válasza:

Ha valaki folyton hangosan vihog, röhög mint egy idióta az engem zavar.


Villamosom is szóltam már rá társaságra, mert olyan k..va hangosan vihogtak egy srác körül a lányok, hogy zengett tőlük minden, és láthatóan mindenkit zavartak vele. De lakótársam barátnője is képes nekiállni vihogni hajnal 2-kor is, na azt sem értékelem.


Persze ha a jó ízlés határain belül teszik akkor pont leszarom.

2016. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!