Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bőv. Lenn)

Mit csináljak? (bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit érzek. Sokszor elgondolkozok az egész világ értelmén, próbálok mindent felfogni. Nehezen tudom leírni, amit gondolok, de megpróbálom.

Olyan, mint amikor valamit keresel a neten, de sehol nem találod, rákeresel még ötvenszer de mindig nem találod. A gondolataim az osztályomról, az iskoláról, a Földről, minden rámzuhant, próbálom őket elrendezni de itt zakatolnak az agyamban. Sehogy nem találok egy fényes utat, ami segítene leküzdeni azt, hogy miért lettem ennyire magányos. A gondolatok olyannyira fájnak mégis van pár különleges benne, hogy elcsodálkozok. Miért nem tudok mindent normálisan végiggondolni? Az optimista gondolkodás távol áll tőlem, mindennek a rossz oldalát nézem. Elég érdekes, hogy még csak 13 éves vagyok, nem tagadom, de a korosztályommal nagyon nem jövök ki. Ti mit gondoltok, mit csináljak másképp, esetleg valami mentális tipp hogy túléljem ezt a sok mindent?


2016. márc. 30. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Irj!
2016. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!