Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 28 éves koromra nem serkent...

Ha 28 éves koromra nem serkent rendes arcszőrzetem már nem is fog?

Figyelt kérdés
28/f vagyok, és eléggé zavar, túl fiatalnak tűnök így ha elmondom hány éves vagyok úgy érzem nem vesznek komolyan, kb 20-21-nek néznek. Sőt már tizenéves srácoknak rendes szakálla van nekem meg egyszerűen nem akar serkenni. A szám körül növöget, de ha meghagyom irtó igénytelennek néz ki, mintha egy pelyhedző serdülőé lenne. A testem többi része sem akar szőrösödni, a lábamon azért van rendesen, az alkaromon alig, a felsőtestemen szinte nulla minhta epilálnám, de ez nem is zavar csak az hogy az arcomon nincs. :(

2016. ápr. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotválkozz :)
2016. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki!!!

1hétig nem borotválkozom és úgy nézek ki mint egy csöves...

Bár csak cserélhetnék veled!

2016. ápr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez van.Én is hasonló korú vagyok,de engem sokszor még 18 évesnek sem néznek.Majd,ha 40-45 évesen harmincnak néznek,akkor örülni fogsz neki....
2016. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!