Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigányok és a szkinheadek...

A cigányok és a szkinheadek miért ennyire hasonlóak?

Figyelt kérdés

Mindkettő szereti a magyarokat verni, mindkettő szeret a magyarokkal kötözködni, mindkettő rengeteget iszik, egyik se lépne félre ha egyszemélyes a járda és babakocsis anyuka jön velük szemben, mindkettő csak bandákban bátor.

A kérdésem nem provokáció eddigi tapasztalatok és a tegnapi babakocsis élmény hatására írtam ki.



2016. ápr. 2. 09:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Epp h a skinheadek verik a ciganyokat:D
2016. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#7 [kérdező]

Tehát EGY szkinhed nem állt félre babakocsidnak, ezért mindegyiket válogatás nélkül, sőt hozzájuk véve a cigányokat is lebunkózod?

2016. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem kell megsértődni rengeteg skinhead haverom van, tudom milyenek...
2016. ápr. 2. 13:14
 14/19 anonim ***** válasza:

Én meg pont úgy olvastam mindenhol, hogy a skinheadek pont hogy egyáltalán nem kedvelik a cigányokat, és pont nem utálják a magyarokat. A régi szomszédunk egy skinhead srác volt, gyakran Nagymagyarországos pólóban volt, magyar rockbandákat hallgatott, nem hiszem h úgy szégyellné h ő magyar. És nagyon jófej volt, és kis koromban sem lökött soha a pocsolyába vagy ilyesmi ha az utcán játszottam :D

Naa ezzel csak annyit szerettem volna mondani, hogy ez a bunkózás csak általánosítás, nem minden skinhead olyan, amilyet amit te láttál :) Én eddig akárhányat láttam, egyik viselkedése sem hasonlított egy cigányéra...És most nem ellened vagyok, csak nekem ezek a tapasztalataim :)

2016. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A skinhead-ek (bőrfejűek) anno jamaika brit öltönyös bevándorlók voltak.
2016. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én cigány vagyok mégsem bandázok, erőszakoskodok, és nem utálom a magyarokat :) Kérlek az általánosítást hanyagold, mivel ez Nagyából a 90% igaz. Viszont a nevelés lehet az oka, esetleg csak ostobák mind.
2016. ápr. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Én 8 éve skinhead vagyok..de meg egyszerse utottem meg magyart..sot a barati koromre se jellemzo..kevered a skinheadeket a cigányokkal..mi nm tamadunk artatlan emberekre es ha baj van akkor nm egybol a "dezsvirek" jonnek
2016. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 RASH39 ***** válasza:
#13/17:A szomszédod egy bonehead volt.A skinhead nem hord semmilyen nemzetiségű zászlót mert antinacionalista!
2016. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsó

Bocsi, akk rosszul tudtam, azt hittem h ő is skinhead

2016. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!