Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedves Magyarországon élő,...

Fehér Barbara Kyoko kérdése:

Kedves Magyarországon élő, részben magyar, részben pedig kelet-ázsiai származású fiatalok^^ Kinek lenne kedve csinálni velem olyan netes oldalt, ahol a hozzánk hasonlóak tudnának beszélgetni egymással a csak minket érintő dolgokról?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
"Fehér Barbara Kyoko". :D Te hányad generációs kelet-ázsiai vagy? :D
2015. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Brace yourself, mert 10 jelentkezőből 11 echte magyar, anime és Kpop rajongó 13 és 17 év közötti lány lesz.


Várom a piros ujjakat, de ez az igazság...

2015. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért félig ázsiaiakkal akarsz ismerkedni? A teljesen ázsiaiak és teljesen európaiak között is vannak bőven, akikkel egyezhet az érdeklődési köröd. A csak titeket érintendő dolgok meg nagyjából kimerülnek a kettős identitás problémájában, de ezt is meg tudja érteni bárki más is, aki elég értelmes hozzá.
2015. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, édesapám édesanyja ágáról van benne japán vér, ettől a nagymamámtól kaptam a japán nevemet is (Kyoko 京子 "tiszta gyermek"), szintén erről a családi vonalról lehet bennem valamennyi (a japánnál kisebb arányban) mongol, és kínai vér is^^ Édesanyám is mutat keleti vonásokat, de szerintem azok inkább ősmagyar, turáni jellemzők . ^^
2015. dec. 15. 18:52
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves harmadik válaszoló, egy ideig én is ezt hittem , de rá kellett jönnöm , hogy tévedtem..... Vannak olyan dolgok, amiket igenis csak egy "magunkfajta keverék " képes megérteni, mert ezt át kell élni, bele kell születni. Tudod, ez az, ami hiányzik, ezeket a dolgokról olyan fiatalokkal is beszélgetni, akik nem épp az unokatesóim, vagy egyéb családtagjaim.. Ha van kedved, elmesélek egy példát, ami alapján talán te is megértheted, hogy mi is az én problémám... Kellemes estét^^
2015. dec. 15. 18:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló^^ Köszönöm szépen, megértem az aggodalmadat, igen ez is benne lehet a pakliban, de én most ennyi kutakodás után úgy érzem, hogy már nem igen van veszteni valón e téren. ^^ Ez az oldal eléggé népszerű azok körében , akik Magyarországon élnek, és tudnak valamilyen szinten magyarul. (Javíts ki kérlek, ha tévedek. ) Emiatt úgy gondoltam, hogy itt is teszek egy próbát, hátha nagyobb szerencsével járok. ^^ Ha esetleg tudnál mondani egy erre a célra alkalmasabb oldalt (kérlek , en a fb-ot, ott már próbáltam) nagyon megköszönném. Szép estét ^^
2015. dec. 15. 19:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már 1× föltetted. Nem nagyon van ilyen csoport. Amúgy tudsz netes oldalt csinálni? Ha nem ragaszkodsz a magyarhoz és tudsz angolul lehet nemzetközi és nagyobb a választék (félvér). Csak nem lesz félig magyar. Hanem félig akármilyen.
2015. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, jól mondod, nekem pont ez a problémám, lesz olyan, aki a világ másik végén él, és lehet h eloben sosem talalkozhatnank rendesen. Egy picikét abból is elegem van , h mindenki csak külföldre tekint, de az itteni keverék származásúakkal szinte senki sem foglalkozik xd Több nyelven beszelek, vannak külföldi netes barataim, de arra gondoltam, milyen jó lenne hozzam hasonlóval is beszelgetni, aki szintén itt nőtt fel vagy már régóta itt él, vannak magyar és kelet azsiai gyokerei is^^ En Boldog vagyok a kus eletemmel, de néha hiányzik egy kicsikét az az érzés, ami pl nektek mo - i tisztán magyaroknak is megadathatott...
2015. dec. 21. 23:21
 9/14 anonim válasza:
A turanizmus dajkamese egyszerű tanulatlan és ezért hiszékeny proletár néprétegek mantrája (pl: szakmunkás szakközepes). Egyetlen magyar vagy külföldi valódi tudós egyetemi professzor (nyelvész történész genetikus) sem támogatja .
2015. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves turanizmussal kapcsolatban író válaszoló^^Bevallom, nem sokat tudok a turanizmusrol,amit efesanyamrol írtam , abban sem erre gondoltam igazándiból^^ Van egy érdekes könyvem az emberfajtákról abban láttam, és olvastam többfajta ősmagyar típusról is, és azok közül a turáninak írt típusnak voltak mongolid vonasai, ahogyan valamiért édesanyámnak is van pár, ehhez hasonlo.^^ Biztosan nagyon érdekes téma , de kérem szépen ezt most inkább máshol megvitatni, nem a kerdesem alatt- Kérem szépen legközelebb már tényleg csak az írjon ide választ, akinek van valami ötlete a kerdesemmel kapcsolatban , köszönöm szépen.^^ O es Boldog ujevet kivanok minden kedves valaszolonak. :) ^^
2016. jan. 3. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!