Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt pár napja fényképeztem a...

Ezt pár napja fényképeztem a temetőben, de nem tudom mit jelent? Normális válaszokat lehetőleg. "Meghalt, még élt"

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 2. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, a 20 az életkora lehet.

Fiatalon meghalt. Meghalt, amikor még élte az életét. Nem az élete végén, amikor már mindent megélt.

2016. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

A 20 a kiegészítendő dátum lenne, pl 2015, de születési és halálozási dátum is kell, kivéve a babaként halt meg.

Én arra tippelnék h egy pár hónapos korában meghalt csecsemőnek készül a sírkő, csak éppen most készül.

Esetleg el van rontva és amíg a másik készül addig ezt tették ki.

2016. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már minimum 5 éve így van ha nem több ideje... Sosincs semmi virág, semmi... Ezért is fura.
2016. ápr. 7. 16:21
 4/4 anonim válasza:

Talán,lehet ez egy buta ötlet,de előre előkészítette a sírt.Idősebb emberek sírjánál láttam olyat,hogy csak 20 van,pl meghal egy idős bácsi,és a felesége odaírja a nevét és ezt a 20-t,hogy ha meghal,csak bele kelljen vésni a sírba.

Elég fura lenne,hisz itt nincs más név,és 5 éve áll ott,de lehetett pl egy rákos ember,aztán meggyógyult akár.Sőt,én még valami régi szivatást is ki tudnék nézni

2016. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!