Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Én tudom, hogy a női...

Fiúk! Én tudom, hogy a női gondolkodás a bonyolult, de valaki ezt megmagyarázná nekem? Mert ezt én a férfiakban nem értem.

Figyelt kérdés

Tehát pl. egy fiú elhív egy lányt, akinek van barátja kávézni. Ha a lány nemet mond, ki vagytok akadva, mert hát nem a kezét kérted meg, egy kávé nem megcsalás, a fiú barátaival is csak csinál közös programokat, azért mert van barátja. Ha a lány igent mond, akkor azt hiszitek, úgy is tekintetek rá, mint ha ez egy randi lenne, ha a lány felvilágosít, hogy nem az, akkor értetlenkedtek, hogy minek mondott igent, minek jött el, minek adta meg a számát, stb., ha egyszer van barátja.


Most akkor hogy van ez? És azt ne mondjátok, hogy valaki így gondolja, valaki úgy, én mindkét "nézőpontot" hallottam már ugyanazoktól az emberektől, nem is egytől.


2016. ápr. 5. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
A férfiak a nőt akarják. Ha van csávója akkor is. És ha visszautasítod akkor legyőzöttnek érzik magukat. Nem véletlenül féltékenyek a pasik akkor is amikor szerintetek nyilvánvalóan semmi alapja, hisz a Peti csak haver... Ezt hívjuk női naivitásnak.
2016. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Én 16 vagyok, és igaz van barátnőm, így nem szoktam idegen lányokat elhívni, de a lényeg az, hogy megpróbált elhódítani , de nem sikerült neki elsőre, ahhoz meg lusta hogy harcoljon érted, így feladja és téged szíd .. ennyi
2016. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
De, ahogy fiatal kollégám is írta: harcolni akart érted. A pasik meg vannak győződve arról, hogy ha a kívánt nő egy másik pasival kapcsolatban van az csak szar kapcsolat lehet, rá vár, hogy végre megszabadísta a hülye gyökér barátjától... Aztán ha az ő csajukat próbálja valaki megszerezni ők vannak legjobban megsértve
2016. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Alaptézis a férfiaknál, hogy a női nem az igent jelent.
2016. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, azért ez szerencsére nem így van
2016. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer csináltam ilyet, hogy rányomultam egy lányra, akinek volt barátja. Elhívtam ide-oda, és ő el is jött, miközben úgy voltam vele, hogy reménytelen az egész, de belészerettem, és nem tudtam leállítani magam. A vége az volt hogy szakított a pasijával, és összejöttünk.


De ilyen csak egyszer volt, alapesetben nem érdekelnek azok a lányok, akiknek van pasijuk. Barátkozni barátkozok velük, és ha el is hívom őket valahová, annyi eszem azért van, hogy nem fogok kikezdeni vele. Ez a kérdés igazából eléggé provokatív, mert hülyének nézed a pasikat. Azért álljon már meg a menet, bármilyen hihetetlen, nekünk is van ám eszünk, és nem csak a farkunk után megyünk.


Bár tudom, hogy ebből az egészből azt akarod kihozni, hogy a fiúk hímsoviniszták, a farkuk után mennek, és ha nem kapják meg a lyukat, akkor biztos csak a lány a hibás. Ugye ezt a választ várod? Hát közlöm, hogy velem aztán rácsesztél, felőlem eljöhetsz velem kávézni, de én nem fogok rád nyomulni, ha barátod van, és érzékelteted velem, hogy komoly a dolog. Sőt, ilyenre még akkor se nyomulnék, ha nem lenne barátja...

2016. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!