Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kilépek a komfortzónámból,...

Ha kilépek a komfortzónámból, akkor előfordulhat, hogy belépek valaki máséba?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Gyakorlatilag sosem lépsz ki a komfortzónádból, mert az mindég tágul.

Komfort zóna: nem félek tőle, már megszoktam, kényelmes.

Nem komfort zóna: félek tőle, idegen, mi van ha nem tudom megcsinálni.

Amint kilépsz a komfortzónából és megismered azokat a dolgokat, amiket eddig nem ismertél, máris kibővül a zónád határa.


Előfordulhat igen. Pl, félsz a repüléstől, de muszáj repülnöd, ezer ember van, aki nap mint nap repül munka miatt, nekik már rutin. Bele is léptél az ő zónájukba, s ha te is sokszor fogsz repülőre szállni, már neked is rutin lesz.

2016. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél szubjektív a komfortzóna, és elég változatos lehet ugye az adott dologtól függően is. Nem igazán lehet értelmezni azt, hogy "belépek valaki más komfortzónájába", hiszen ahhoz neked semmi közöd, az az ő szubjektív, személyes észlelése és hozzáállása, nem pedig egy valós tér. Olyan van, hogy valakinek belépsz egy olyan személyes szférájába fizikailag vagy átvitten, ami számára kényelmetlen (mert pl. túl közel állsz hozzá, vagy olyan dolgot teszel, ami neki a ti kapcsolatotokban nem fér bele), de ez a komfortzónától független.
2016. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kevered a komfortzónát és az intimszférát.
2016. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!