Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek meg vele?...

Hogy ismerkedjek meg vele? Hogyan csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tehát.. Óbudán élek és dolgozom. Nem messze a munkahelyemtől van egy üzletház ahová átjárok lottózóba. Dolgozik ott egy nálam idősebb, de nagyon szimpatikus leányzó. Az lenne a kérdésem lényege, hogy hogyan ismerhetném meg? Ti hogy csinálnátok? Elkérni a számát offos, nem az én stílusom. Írjak valamit egy cetlire és amikor feladok egy mixet toljam oda és menjek el vagy mi? Teljesen tanácstalan vagyok. Adjatok tippeket. Nem szeretnék lúzernek tűnni...
2016. ápr. 6. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is óbudai vagyok, vannak ám szép lányok ilyen helyeken, na meg dohányboltokban is, hát nemtudom kérdésedre válaszolva, nagyobb az esélye hogy Van valakiük, ugyanolyan hétköznapi nők mint az átlag, ugyanúgy élnek emberi kapcsolatokkal, végez a munkával egyből fel is hivja a barátját, vagy csak üzengetnek egymással,

de próbálkozni lehet, legalább is egy próbát megér, úgy ha rendszeresen 2-3 naponta jársz oda, egy idő után már ismerős leszel neki, aztán mindig tudsz valami témát felhozni, viccelődni, amiből kialakulhat egy érdekviszony, amit aztán tovább lehet vinni

2016. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!