Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilátástalan élet?

Kilátástalan élet?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és eddig egész életem során csak kudarcok értek. amivel foglalkozni akarok, néha fizet néha nem de nemrég megtapasztaltam hogy talán nem is értek hozzá annyira, mint ahogy eddig azt gondoltam. mit lehet tenni? eldobjam az álmomat és éljek egy olyan életet ami nem boldogít, még ennyire sem, de talán a megélhetést bíztosítja, vagy küzdjek tovább ? van olyan akinek 24 év után sikerült "kitörni"? vagy ez tényleg csak naiv reménykedés hogy valaki azt dolgozza amit szeret is ?
2016. ápr. 7. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ honnan nézzük, 24 éves korom óta vállalkozó vagyok idehaza, kapcsolatok meg barátok nélkül indultam és köszönöm jól megy az üzlet.
2016. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit dolgozol? sztem foglalkozz azzal amit szeretsz mellékállásban és csinálj főállásban olyan ami biztos fizet.
2016. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig meg lehet találni az életben, ami boldoggá tesz.

Nincs az a lelki gödör, amiből nem lehet kijönni.

Foglalkozz olyan dolgokkal, amik boldoggá tesznek,fel a fejjel! :)

2016. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!