Szilard999 kérdése:

Gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok,hiperaktiv..muszaly mozognom..vagyis tudjatok..:)) es eleg gyerekes is sokszor.Szoval szep fiu vagyok...nemcsak szerintem masok szerint is de az a lenyeg hogy sok csaj azert nemjar velem mert gyerekes vagyok...:( ezt most hogy tudnam ugymond leszokni a gyerekes viselkedest?Sok csaj azert nem jarna velem mert nagyon gyerekes vagyok stb...Van is egy csaj aki tetszik elso osztalytol..,bejottem neki nagyobb nalam 3 honapal de magasabb vagyok nala..tetszik nekem de sokszor mondja "Latod megint milyen gyerekes vagy" "Megint elrontasz mindent" Szoval szerintetek?Titeket csajok zavar ha valaki nagyon gyerekes?hiperaktiv?szep vagyok..mindenki szerint..de megis..gyerekes vagyok.Titeket zavar?Hogy tudnam leszokni ezt a viselkedest?

#csaj #gyerekes viselkedes
2016. febr. 20. 22:20
 1/5 anonim válasza:
szia , ez attól függ hogy mennyire tartanak gyerekesnek és miben....?
2016. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Viselkedesben,midnen szarban bennevagyok majdnem:))

Szoval ugy viselkedek mint egy 13 eves...kozbe 17 vagyok ,mindenn kacagok...meg...midnenkit piszkalok mint egy taknyos...akinek nicns jobb dolga...

2016. febr. 20. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyerekes nem a kis kancsó szinonimája. (ezt a piszkálódásra mondom).

Egyébként meg örülj, amíg van benned élet.

2016. febr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Gyerekes vagyok?" Igen, tényleg, a fogalom negatív értelmében, nem is kell tovább ragoznod a dolgot, nem is kell mást elmesélj. Csak el kell olvasni ezt az irományt, és teljesen világossá válik. Egy összefüggő - értelmes (érdemien elkészített, GYIK kérdés) szöveget, nem tudsz (de legalább is nem teszed) kiadni a kezedből. Még akkor sem, amikor meg kéne mutatnod, hogy képes vagy... hogy többre vagy képes. Szinte nem vagyok idősebb nálad, de tudom, hogy te (még) nem nőttél/fejlődtél ki abból, amiből pl. én igen. Javaslom, a dolog leküzdéséhez, először is: tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, fejleszd a szókincsedet, és fejleszd az (érzelmi) intelligenciádat. ... Ezek nagyon alap dolgok, rossz alapra pedig nem lehet építeni. Fontos, hogy ne akarj "felnőttkedni", mert az baromság. A korodhoz képest, ne akarj (képmutatásképpen) másnak, idősebbnek, okosabbnak látszódni, mint ami vagy. Vállald fel önmagad, ugyanakkor mindig törekedj a fejlődésre, a jobbá válásra. De ne másoknak akarj bizonyítani, vagy megfelelni (elsősorban)! Ennek az egésznek az alapja, a belső lelki béke, teljes megléte legyen. Békülj meg/ki magaddal, és (másokkal) a világgal! Még, hogy zavar-e? Röviden: k.ra. https://www.youtube.com/watch?v=4gsOYUFRh7A, https://www.youtube.com/watch?v=S6rXm7_Vx_w, https://www.youtube.com/watch?v=A0Ju9bkjTCs Na, akkor mondok konkrét tippet. Hallgasd meg, és próbáld megérteni, FankDeli, összes számának, legakább harmadát. De ne felszínesen, annak semmi értelme! Utad közben, illetve a végére, bizonyára, lélekben - szellemileg is felnősz. Ismerkedj meg olyanokkal (jobban), akik érett gondolkodásúak, rossz értelemben gyerekesnek, semmiképp se mondhatóak! Beszélgess, vedd a jó példát, szűrd le, amit érdemesnek tartasz, és építsd magadat belőle. Ha már egy picit magasabb szintre léptél, akkor ideje lesz, hogy elég érett hölgyet, próbálj pároddá tenni. Egy mély párkapcsolat, rengeteget tud formálni rajtad, jó értelemben. A jó és a rossz élmények egyaránt.(!) Talán nem kell magyaráznom, hogy tabuk nélkül (intim légkörben), egy széles látókörű emberrel, eszmecserét folytatni, az talán a legjobb, ami jobbá tehet téged. Ugyanide tartozik az érzelmek és gondolatok, másféleképpen való kimutatása is, sok minden, ami egy (szerelmi) kapcsolatban benne lehet. https://www.youtube.com/watch?v=Kk9pbRRHlEg

"szep vagyok" :D A szépség, csak a felszín. Kevés. A gyerekesség sem innen ered.

2016. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi!Sokat segitettel ment a zold pacsi!
2016. febr. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!