Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ez normális?

Miért van ez? Ez normális?

Figyelt kérdés

Hogyha a bátyámmal, apukámmal vagy anyukámmal megyek olyan helyre ahol nem jártam, és rengeteg ott az ember akkor végignézek valakiket és nem szimpatikusak elbújok a testvérem vagy az egyik szüleim mögé és a szemmemmel nézek körbe és közben mintha hevesebben dobogna a szívem és dördelem az ujjamat

Például a bátyám megkért hogy suli után jöjjek be hozzá mert most ö vitt el az edzésemre és miközben rá vártam, csomo ember volt ott és az volt amit leirtam.. Csak akkor nem tudtam ki mögé bújni...


Mi lesz igy velem ha középsuliba kerülök?


Normàlis válaszokat szeretnék


14/L


2016. ápr. 8. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
reméljük kinövőd
2016. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem :)
2016. ápr. 8. 20:25
 3/8 A kérdező kommentje:
De mi lehet az oka?
2016. ápr. 8. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok félsz az emberektől gondolom lehet valami traumád volt régebben az emberekkel kapcsolatosan
2016. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod kinőni, max kisebb mértékben fog jelentkezni, de örökké jelen lesz.
2016. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mariann, válasza:
Fustralt,elnyomva erzi magatt. a Batya mellet,Es ami a legg lenyegesebb.AZ OROM APA :ö AKI SOKAT AKART MAGABOL DE NEM BIRTA A FARKA..ha erted mirre gondolok?'
2016. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 valaszolo

Nem hiszem hogy traumam volt az emberekkel kapcsolatosan. Anyukam szerint ez olyan ovodas koromban kezdodot hogy nem szolaltam meg es elis bújtam es ott figyeltem az ovo not hogy mikor jon...



Utolso:


Nem veszek rolad tudomast.:))

2016. ápr. 8. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hali, változott a helyzet?
2022. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!