Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit választanál inkább? Ha...

Te mit választanál inkább? Ha lenne egy fiad és meleg lenne, vagy ha lenne egy fid és lenne neki valami durvább fétise (Pl Pelenka hordás) de ettől még lennének unokák és viszonylag "normális" élete?

Figyelt kérdés

A barátom azt állítja hogy ő inkább azt szeretné hogy a gyereke meleg legyen. én pedig azt pártolom hogy akkor már inkább legyen neki fétise, akár pelenka viselés is, mint hogy se család se gyereke ne legyen és nekem se unokám.


Természetesen ez csak elméleti, és gondoltam ha már itt ez az oldal kiírom ide és megkérdezzük.


24f


2016. ápr. 9. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy, hogy ki mit választana? :D


Vannak szülők, akik minden hibával elfogadják a saját gyereküket és kitartanak mellettük. Tök mindegy, hogy tolószékes fogyatékos, vagy éppen meleg.


Mi van, ha fiú gyereked hetero lenne és inkább meghalna, mint hogy gyereket vállaljon? :D

Szóval ez olyan felesleges kérdés, mert a családalapítást nem minden hetero vállalja be.

2016. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fétis. Fétisek csak nagyon szélsőséges perverziók. Ahogy te szereted valahogy a sexet vagy sexben szereplő dolgokat, úgy a fétisesek is a saját dolgaikat csak erősebben.

Ez természetes még ha nagyon extrém és vagy nagyon nem átlagos dologról is van szó.

Szóóval, egyértelműen legyen heteró s ezt logika mondja.

2016. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Az elméletnek ott lőttek hogy a melegeknek is ugyanúgy lehetnek gyerekei, ha egészségesek. Kicsit bonyolult, de aki akarja, az megoldja.
2016. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem fontosak az unokák, úgyhogy ez nem szempont. Amúgy egyikkel sem lenne bajom, ha meleg a gyerekem, az is rendben van, ha fura fétise van, az is. De szerintem a második esetben én mint szülő nem is tudnék róla. A gyerekeknek nem szokásuk beavatni a szüleiket a szexuális fétiseikbe, tehát nem hinném, hogy elmondaná nekem, hogy szeret pelenkát hordani. Mondjuk az sem mindegy, hogy ezt csak otthon teszi vagy az utcán. Mert ha mindenki szeme láttára hordja, akkor az már kellemetlen lenne. Akkor már inkább a meleg fiút választanám. De ha csak otthon, egyedül vagy a párja előtt hordja a pelenkát, akkor nem zavarna. Ha nekik így jó, hát áldásom rájuk!
2016. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Engem egyik sem zavarna.
2016. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!