Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a lányok,...

Miért panaszkodnak a lányok, hogy alig van jó pasi, ha az utca tele van velük?

Figyelt kérdés
Itt azt olvasom,hogy alig van dekoratív férfi Magyarországon,pedig amikor végigmegyek az utcán minden második fiú 185 magas,sportos és jóképű. 18/f. Csak én látom így?

2016. ápr. 9. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Van egy rossz hírem...
2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg,de én így látom :D
2016. ápr. 9. 20:24
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Túlságosan igényesek, pedig csak elég lenne magukra nézni. A mai lányok jól néznek ki, mondjuk egy zacskóval a fejükön.
2016. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Sajnálom, Ön meleg.
2016. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

miért lenne meleg? én is fiú vagyok és meg tudom mondani valakiről, hogy jóképű vagy nem, meg hogy jól öltözködik, vagy jó teste van, vagy hájas. stb.

Szerintem is sok srác közül választhatnának a csajok, mert a srácok egyre többet adnak magukra, megjelenésre, stb., de a csajok már csak ilyenek... mindig nagyobb az elvárás és a végén meg csodálkoznak, hogy egyedül maradnak...

2016. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Akkor rossz helyen járok sétálni?:D
2016. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Férfiak és nők nagyon másképp működnek. Férfiaknak a jó nő (hasonlóan meleg férfinak a jó pasi / vagy a nem meleg férfiak elgondolása szerint a jó pasi) azt jelenti, hogy jól néz ki. Alkata vonzó - fizikailag, arca szép - esztétikailag. Nők számára ezek a dolgok értelmezhetetlenek. Nekik nem darabra maga az ember van, hanem egy - férfiak számára értelmezhetetlen - elvont valami, ami azokból árad. Ilyenek mint: biztonságérzetet nyújt, megtudja teremti a családi fészekhez szükséges hátteret, van diplomája, jó a kisugárzása, kedves velem, figyelmes velem, törődik velem, elkápráztat... Ha ugyanezt egy zsák krumpli jobban nyújtja, mint akármelyik szépfiú, akkor a nő ahhoz akar hozzámenni. Ők nem darabra a férfiba magába szerelmesek, hanem abba, amire az képes. Láttál te már nőt, aki állandóan forgatja a fejét az utcán, hogy stírölhesse az elhaladó szépfiúkat? Nem, mert hidegek, mint a jégcsap, és vizuális hatások kb. semmit nem jelentenek a számukra. Nekik onnantól kezdődik a vonzalomnak nevezett valamijük, ha az illető odamegy hozzájuk, megszólal, és valami megnyerőt produkál előttük. Láttál te már gyönyörű lányokat férfi elgondolás szerint bűnronda hapsik mellett? Hajaj... mást se látni.


Ezek az iszonyat helyes néznivaló kis huszonéves kölkök (valóban tele velük az utca) az ő szemükben - pontosabban agyukban - értékelhetetlenek, és mikor megszólalnak, kiderül, hogy rájuk nem tudnák alapozni a jövőjüket. Így nem tudják mibe beleélni magukat, vagyis számukra akkor semmi vonzó nincs bennük. Ez a nagy igazság.


(Amúgy csak minden harmadik 185+, jól néznénk már ki...)

2016. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert válogatnak alkudoznak mint a rossz zsidók, nem tudnak helyükön maradni, de ők se tudják mit akarnak. a lényeg az hogy van 50 hapsi végig megy mind az 50en ebből a felső 3-4et választja magának hogy velük folytasson bármit is komolyabban, a többit meg dobják mert hogy nem kell nekik,mert mondjuk van 1-2 adottság beli hibájuk, vagy szemüveges, vagy lassabb az észjárása, vagy túl alacsony,vagy nem elég határozott,

Igy arra hivatkoznak hogy nekik ilyen nyomorék nem kell, és h a jövőt nem tudják elképzelni ilyennel..

Igy az igényeit az olyan kaliberü arra a 3-4 férfiakra helyezik amiből persze kevesebb van,

Ezért hisztiznek amit ők nagy általánosságba kijelentenek hogy "nincs normális pasi.

jah csak tele van a listájuk, dobott emberkékkel

2016. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát én ettől a válogatástól agybeteg vagyok. Az ilyeneknek dirr egy könyökös, és szökik a málna :D
2016. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
igen, a magyar fiúk közt feltűnően nagyok sok a klassz srác arányaiban csak ne feledd, a legjobbak nagy része meleg. így aztán az a kisebbik rész marad a csajoknak, de ők meg nincsenek elegen.
2016. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!