Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak ti keveredtetek...

Fiúk/Férfiak ti keveredtetek komolyabb verekedésbe? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le, hogy hány évesek voltatok, akkor és most! Köszi előre is.

2014. szept. 22. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi számít komolyabbnak?
2014. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

3 c kategóriás állampolgár akart kirabolni.

Orrbabsztam az egyiket a többi elfutott.

17 voltam akkor.

2014. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Értelmes ember, csak akkor mikor a kisebbség hozza a formáját.
2014. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hidra12 ***** válasza:
Akkor én mindig megverthetném őket folyton mert hozzák folyamatosan.
2014. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy sötét rideg éjjel volt. A szél süvített, és esett az eső. Az egyetlen utcai lámpa halovány fénye tükröződött a vizes betonon. Fekete bőrdzseki volt rajtam feszülős hereszorító csőgatya. Legalább 5 számmal kisebb. A hajamba 20 kiló zselé volt és az égnek állt, persze oldalt nullásra le volt nyírva. Szóval egyszer csak lefordultam egy sötét sikátorba és ott állt 3 db kopasz. Mindegyik háromszor akkora volt, mint a The Rock és tar kopaszok voltak. Ekkor leszóltam őket, hogy sz@r a hajuk, rólam kellene példát venni. Ekkor felém közeledtek és elővették a shotokan-bushido-kyorokai-nunchaku-american szuperfegyvereiket, amiket a Tokiói Hello Kitty bolt alaksorában gyártanak. Utána csináltak egy Shinre Fhekszel csapást és meg nindzsucuba felugrottam és egy fingással lerohadt mind három feje. Aztán hazamentem és animét néztem. Vége.
2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

barátaimmal moziban voltam a kocsit lerakták az én autómmal mentünk 3 férfi 1 lány.

utána visszamentünk az autókhoz és még beszélgettünk a kocsiban.

erre jött két kicsit piás fazon és elkezdtek árnyékboxolni,meg rúgásokat bemutatni a haverom kocsijának a visszapillantóján,ami tőlünk olyan 10 méterre állt.

haverom kiszólt a kocsiból-hé szakáll,húzz el a kocsitól.

elindultak felénk,ugye a vezető a góré szerintük,ezért persze,hogy engem talált be a szakáll.

-ne a kocsiból ugass,szállj ki és itt dumálj stb.

mondtam neki-figyelj bu-zi,most még elmehetsz.

nyomta tovább,úgyhogy kiszálltam és kapott egy olyan tolórúgást,hogy elesett,mentem a másikra az kapott egy oldalrúgást az acélbetétessel,addigra kipattant 2 haverom és már ütötték is.

maradt nekem a nagydarab szakáll.

felállt mondta most végem.

kicsit elmozogtam had fáradjon,szurkálgattam bal-jobb egyeneseket,aztán amikor láttam,hogy már szuszog,sípcsonton rúgtam az acélbetétessel és megint kapott egy tolórúgást és megint elesett.

de most már nem hagytam felállni és addig rúgtam a bordáit meg a hasát amíg azt nem mondta,hogy elég.

nem voltam ge-ci,mert fejbe nem rúgtam.

a másikat szétgyepálta a két haverom,aztán beültünk a kocsiba és elmentünk.

olyan 25-26 lehettem.

azóta már nem megyek bele ilyesmibe,hanem egyből leütöm és megtöröm ha valaki paraszt.

2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12éves voltam ,arcoskodtam egy nállam sokkal idősebb srácnak ő kb 16éves volt fejbe rúgott ennyi.
2014. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!