Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs mobiltelefonod,...

Ha nincs mobiltelefonod, szabadabb vagy?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ember...egy telefon ma már alapvető szükséglet, ha egyáltalán valami épkézláb munkahelyet akarsz.
2016. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
Ebben a társadalmi berendezkedésen a szabadság csak egy illúzió.
2016. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor nagyon szabad vagy
2016. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Én utálom, ha mindig mindenki zaklathat, ezért van eset, amikor kilövöm. Van telefonom, de én rendelkezem, fölötte. Máskor viszont fontos, hogy kéznél legyen, bár egy kezemen meg tudom számolni, hányszor hívtam én valakit az elmúlt fél évben (az is előre tervezett megbeszélés volt).
2016. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember mondjuk hétvégén kikapcsolódás szempontjából elutazik valahová,akkor jó lehet,hogy nem zaklatják folyton,de igazuk van a fenti kommentelőknek,hogy manapság már nem lehet meglenni mobil nélkül.
2016. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobb, hogy van, hisz így elérhetek embereket. Nem köt gúzsba az a havi 2 telefonhívás, amit kapok, azt kell mondjam :D

Nyilván más, ha valakinek van egy túlaggódó vagy unatkozó és kissé pofátlan anyja vagy munkaidőn túl is hívogatja a főnöke... De én csak az előnyeit érzem. Jó, nagyon remete korszakomban képes vagyok nem bekapcsolni napokig, de igazából ez már túlzás s rámutat arra, hogy már megint el akarok tűnni egy kicsit a világból ahelyett, hogy élnék...

2016. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van telefonom és van rajta offline mód. Ha nem akarom, hogy zavarjanak, arra állítom. Ettől függetlenül még ugyanakkor kezdődnek az óráim és zh-im, szóval nem vagyok sokkal szabadabb.
2016. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez csak belemagyarázás.

Hadd ne soroljam egy mobil nyilvánvaló előnyeit, ha nincs telefonod, bizonyos tekintetben pont azzal zárod be magad. Nem azt mondom, hogy ne lehetne nélküle élni. De akárhol vagy, felhívhatod akármelyik ismerősödet. Vagy akár az isten háta mögött is felcsatlakozhatsz a netre, és megnézheted, hogy pl. mikor megy a legközelebbi vonat haza.

Ha pedig nincs kedved másokhoz, egyszerűen kikapcsolhatod. Vagy nem veszed fel.

2016. ápr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igen, de b.hatod a szabadságod, ha közben nem tudsz megélni. Manapság a mobiltelefon már tényleg létszükséglet ahhoz, hogy tudj dolgozni...
2016. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telefon nélkül érezném úgy, hogy el vagyok vágva a világtól.
2016. ápr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!