Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 185 cm és 87 kiló vagyok, nem...

Karakasi kérdése:

185 cm és 87 kiló vagyok, nem volt semmi időm edzeni suli miatt, de most kezdek szabadabb lenni. Betegség miatt felvettem cirka 17 kilót. Valaki nem tudna ajánlani egy kezdő edzéstervet nekem?

Figyelt kérdés
szoktam eljárni futni heti 3 szor Carnitine-t szedek mellé de nem fogyok semmit.

2016. jan. 29. 06:25
 1/2 paradicsom31 ***** válasza:

Szia! Mindenképpen egészségesen kell fogynod, sose akarj 1 hónap alatt 10 kilótól megszabadulni.

Én Norbinak a "duci tornájára" mozogtam napi alkalommal, ez napi 45 percet jelent. Akkor jó, ha már folyik rólad a víz. Egy hónap alatt fogytam vele 5kg-t, nekem bevált. Carnitine italt-t nyugodtan ihatsz edzés előtt, ez kicsit rásegít a zsírégetésben. De csak óvatosan ezekkel a löttyökkel :)

Sok sikert!

2016. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Millió helyen találhatsz tervet kezdő teljes testes edzésre :) Az szimpatikusnak tűnik, elvégre az összes izmot célszerű edzeni s az anyagcserének is jót tesz.
2016. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!