Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki lenne 17 êves Fiű...

Ciki lenne 17 êves Fiű létemre elkezdeni görkorcsolyázni? Nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés

A hugomnak van görkorcsolyája és nekem is megtetszett.


Szerintem tök jó lehet és szívesen kipróbálnám.


Nézegettem is korikat a neten,de apa azt mondta hogy ciki lenne 17 éves FIÚ létemre görkorizni és amúgy sem csinálja más velem egykorú fiú.


Ez tényleg így van?

Tényleg csajoknak való és nekik is csak kissebbseknek?


Mert szívesen kipróbálnám,de akkor nem veszek feleslegesen egy korit ha csak égetnêm magamat.


2016. ápr. 10. 22:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt mêg tudni kell hogy amúgy sem sokat mozdulok ki és ezért keresek valamit amivel kicsit elfoglalhatom magamat nyáron és a biciklizés mellé a korcsolyázás tetszett meg nagyon.
2016. ápr. 10. 22:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Apáddal gondok lehetnek, ha ilyen baromságokat beszél... nagyon sok fiatal srác és felnőtt férfi is görkorizik egyébként, mi lenne ebben ciki? Ez egy sport, hobbi, és nagyon jó dolog.
2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt 30 éves férfi kollégám, aki görkorival jött munkába, nekünk inkább tetszett...


Fel nem fogom, hogy miért kéne kislánynak lenni a görkorihoz, ezt még nem is hallottam :O


S akkor mi van, ha olyat csinálsz, amit más veled egykorú fiú nem? :D Bár ilyen dolgot nehéz találni, hisz annyi ember van, ennél pár nagyságrenddel extrémebb hobbikkal is :D Az enyéim sokkal-sokkal kevésbé "illenek" a nememhez s némelyik még durván retró is, az évezredhez sem "illő" sokak szemében, de ez mégis mit változtat azon, hogy szeretem őket csinálni, hm? Jó, hogy nem mások egyetemes jóváhagyására várok a saját hobbijaim terén... Ezt a hozzáállást ajánlom neked is.

2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Ez hülyeség, ugyanúgy lehet trükközni vele, mint akár egy gördeszkával, stb. Mint közlekedési mód is nagyon jó, nem csak az egyensúlyérzéked fejlődik, de izmosodik a combod, vádlid is tőle, mondja valaki, hogy az nem férfias.. Aztán ha megtanulsz, akár inline hokira is járhatsz, vagy rendes hokira, hogyha érdekel valamelyik sport, mert a fékezésen kívül nem nagyon tér el egy jégkorcsolyától.

Amikor tanulsz, ne szégyellj térd- és könyökvédőt felvenni, magabiztosabban tudsz menni benne, így több dolgot mersz kipróbálni. :) Youtubeon sok oktatóvideó van (skating backwards, crossovers, hockey turn, stb.), talán hasznos lehet. Fékezni nagyon nehéz görkorival, nem lehet úgy, mint a jégen, ezért lejtő esetén vigyázz. Kicsit sokat írtam, eltértem a tárgytól, de szerintem vonzó tud lenni, ha egy srác jól korizik, akár jó randialternatíva a későbbiekben, legyen az gör- vagy jégkori. :) Szerintem adj egy esélyt neki! (Egyébként facebookon vannak használt jéghokis felszerelést adok-veszek csoportok, ott mostanság sok görkorit is lehet kapni, olcsóbban, mint a boltban és talán jobb minőségűt.)

20/L

2016. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát.. Sajnos apukám kissebbségi komplexusos lehet és lehet hogy nem tudatosan de engem ,a hugom és anyámat is próbálja lehúzni


De amúgy jó ember.


De tudjátok mit veszek egy korit nekem nagyon tetszik. :)

Egyre jobban kezdem elérni a "kit érdekel más mit gondol" technikát.


Egyebkent apukám jó ember,de ő sem sűrűn jár el sehova.

Lehet örököltem,de nekem kinyílt a szemem.

Próbáltam őt is hívni biciklizni vagy sétálni,de nem nagyon szeretne jönni.


Amúgy szerintetek sikerülne korizas közben megismernem egy lányt? :),/

Azt is nagyon szeretném,de nem azért venném.


Mert biciklizés közben elég nehéz mert 36 al megyek,de én inkább otthonülős fajta is vagyok pluszban.


Köszi a válaszokat. :)

2016. ápr. 10. 23:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Az egysoros nem ciki, ez a fajta ciki:


[link]


Szerintem erre gondolt apád, mert a mi gyerekkorunkban csak ilyenek voltak, ebből pedig tényleg illett "kinőni" egy idő után. De az egysoros az nem korhoz kötött, kifejezetten vagány dolog, igaz nagyon kevesen közlekednek ily módon.

2016. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egysorosat szeretnék.

Én szór akozásra és közlekedésre használnám. :)

Annyi lehetőséget látok benne..

Hol tudnék jót kapni ami megfizethető?


A 2. ösztöndíjjamnak nemsoká jönnie kell ...Már még kellett volna jönnie.


Most kb 18.000 forint jön.

Abból tudnék venni egy jót?

Rendelni nem szeretnék mert a biciklis mezzel is megszivattak.

Mondtam hogy mindig kissebbségi méret kell hogy készüljön,de azt mondja a telefonban: nem ,nem jóez... Megjött erre mivan? A rám való méret,de jó hogy nem tudom hálózsáknak használni...


Egyebkent kedvesek vagytok. :)

2016. ápr. 10. 23:37
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagyis a lényeget kihagytam...hol tudnék venni ahol fel is próbálhatom?

A Dechatlan mindig megoldás? :)

2016. ápr. 10. 23:39
 9/12 anonim válasza:
Mond meg az oregednek hogy én meg 36 éves 2 gyerekes apuka létemre is gorkorizom a fiaim 4 évesen kaptak tőlem az első gorkorilyukat ,ha érdekel akkor úgyis csinálod .Nekem most Roces van 40000 körül van az ara olaszban vettem .Inkabb azt mondom spórolj rá és vegyél jobb minőséget ,hidd el nem mindegy .De ha mindenáron olcsó a megoldás akkor a Hervis ben (nem tom feletek van e) ott van ez a cygnus nekem van abból is egy páram ,egész türhetöek abec 5 ős csapaggyal Asszem kb 12000 Ft volt.De nézz meg körül neten annyiféle van , es mindenki másra esküszik .
2016. ápr. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!


Tanulj meg korizni, én 30 évesen kezdtem, és akkor eszméltem rá, hogy sokkal hamarabb kellett volna elhatároznom magam, mert nagyon jó móka. :)


Ezt a boltot ajánlom, menj el személyesen, elég sok kori van raktáron, fel lehet próbálni őket. :)

[link]


[link] hu/Fitnesz+feln%C5%91tt+g%C3%B6rkorcsolya/shop-3

2016. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!