Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy introvertált betud kattann...

Egy introvertált betud kattanni az egyedül léttől?

Figyelt kérdés
ha én nem szeretek sose szerettem társaságba járni mindig különcködtem, de már a sok otthon levéstől kezdek becsavarodni, akkor lehet hogy nem is vagyok introvertált ?
2016. ápr. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertált NEM azt jelenti, hogy az illetö napi 24 órában egyedül akar lenni!

Hanem csak azt, hogy nem kell nagy társaság ahhoz, hogy jó érezze magát, elég egy-két ember, viszont azokkal mély(ebb) a kapcsolat.

Viszont a különcködénsek semmi köze az introvertált/extrovertáltsághoz.


A kérdésed alapján lehetsz introvertált, de ennek ellenére a magány neked (sem) tesz jót tartósan.

2016. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Próbálj két napot eljárni valakikkel valamerre, és ha lehet ne legyél egyedül sok ideig. Harmadik nap kaparni fogod a falat, ha nem tudsz otthon maradni.

2016. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mit nem adnék egy két hetes elvonulásért....
2016. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kevésbé vagy introvertált, mint hitted. Neked is vannak szociális igényeid.
2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!