Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül karácsonykor? Hogy...

Egyedül karácsonykor? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
20/F

2014. dec. 22. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rajtad kivül még nincs több millió magányos pasi itten..
2014. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Most komolyan nem fogsz belehalni én örűlnék ha egyedül lehetnék
2014. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Szokj hozzá, nem ez lesz életed egyedül töltött karácsonya!
2014. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezen mit kell túlélni? Ez egy annyira hatalmas dolog? Én is voltam már egyeül karácsony este is szülinapkor is. Volt kaja, letöltöttem egy filmet, olvasgattam. Őszintén, nem tragédia. Csinálj valami olyat, amit szeretsz. Én pl. imádok sütni, a tizenkilencedik szülinapomkor csináltam magamnak egy tortát és tök jó volt. Ha van kádad, akkor eressz egy forró fürdőt, olvass bent valamit.

A keresőszavak között ott van az 'introvertált'. Ha az vagy, akkor elvileg le tudod foglalni magad egyedül és nem igényled annyira a nyüzsgést, mint egy extrovertált, vagy szükséged van egyedül eltöltött időre.

2014. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Írd ki ezt a kérdést a vallás témakörben, és máris ezer választ kapsz: nem leszel egyedül, mert isten veled van.
2014. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hercegnő_: ) ***** válasza:
47%

Én el lennék..rengeteg jó film lesz a tv-ben,egy bögre forró csoki kell és meg is van a hangulat.

Nem igaz,hogy nincs senki akivel lehetnél?! A szüleid?Nagyszüleid? Miért nem velük töltöd?Az a normális.

2014. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne éld túl, te vagy a sorsod kovácsa jóember, nem más fogja helyetted gerincre csapni a szomszéd ri**ncot.
2014. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Noah!


Óóó, dehogynem...

2014. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Milyen felszínes válaszok!

Azt nem lehet elképzelni, hogy valami más is nyomja a lelkét, ezért rossz neki egyedül?

Empátiából elégtelen minden válaszolónak.

2014. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

9,


Hogy te mekkora zseni vagy. Még azzal is számoltál h mi gondolatolvasók vagyunk és tudjuk h mi a baja. Tapsold már meg magad. (Gyere az afrikai gyerekekkel ez az aduász... ügyes vagy, és a te válaszod nem egy nagy 0 a kérdés szempontjából.. :)

2014. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!