Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A tömegben szeretek egyedül...

A tömegben szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Érdekes módon akkor élvezem legjobban az egyedüllétet, ha a környezetemben "élet van". Például egyedül sétálgatni a városban, miközben él az éjszaka, mindenki a kiülős helyeken iszogat stb.

Fordítva élek így hajnalban ébren vagyok és ilyenlor pozitív érzésekkel tölt el, ha példának okáért az utcában esemény van. Házibuli, kerti party, szóval tudom, hogy zajlik az élet. De nem vágyom rá, hogy a részese legyek.

Az egyedüllétet preferálom, ezalól a szerelmem volt a kivétel. De vele is úgy éreztem, ketten vagyunk egyedül a világban. Jobban nem tudom megfogalmazni.

Szóval tippek, mire vezethető ez vissza? Mit jelenthet? Van még így köztetek valaki?


23F



2016. márc. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miért van ez, de én is ugyanígy vagyok.
2016. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Időnként én is így érzem jól magam,de az időnként van :)


Hangulatfüggő

2016. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Szeretek plázákban egyedül sétálni a tömegben, szeretek buszozni egyedül, stb...

2016. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

irigyellek titeket, hogy ti élvezitek az egyedüllétet. én nem szeretek egyedül lenni, de általában nincs nagyon társaságom...

36F

2016. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Szerintem egyszerűen csak szentimentálisabbak vagyunk, mint a többi ember;) Ameddig valaki nem erzi ezt nyomasztónak, vagy nem bánja, hogy nem ülhet ott a többi emberrel, addig nem hiszem, hogy ez baj:)
2016. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel 😀 19L
2016. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom a többiekhez. :D
2016. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!