Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen egy Férfi határozo...

Hogy legyen egy Férfi határozott ha mindenbe beleköttök?

Figyelt kérdés
várom az okosságokat
2016. ápr. 12. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz.


Én lesz@rom hogy belekötnek abba, hogy otthon lakom, ettől függetlenül még határozott vagyok!


Meg azt is lesz@rom, hogy azt hallgatom egész nap, hogy kár Magyarországon vállalkozásba fogni, ettől függetlenül én belefogok és csinálom!

2016. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki köt bele? És mibe?

...ez így azért elég tág megfogalmazás.

2016. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenbe a nőnek van igaza. ebből indulok ki. Egy nő meg a világ összes létező zugáról tud, Elvárják meg mondják hogy elsősorban Legyen Határozott. Most ha én határozottan megmondok valamit neki, akkor az úgy nem lesz jó neki, mert h neki van igaza, tehát a kettő közt hol húzzam a vonalat
2016. ápr. 12. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a nemi ellentétek miatt nem értik meg egymást az emberek, hanem az individuális világképük, gondolataik miatt. Ha egy értelmes nőnek kifejted részletesen az álláspontodat, elfogadja, ha valóban igazad van, ha buta, önérzetes nők társaságát keresed, az a te hibád.

Írom ezt férfiként.

2016. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én nőként kikérem magamnak, hogy általánosítasz! Attól, hogy a jelenlegi barátnőddel/pároddal/nőismerősöddel kapcsolatban ez a helyzet állt elő, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a Földön élő összes többi nő esetében is ugyanígy lenne...

Egyébként meg a vásár mindig kettőn áll... De mondhatnám azt is, hogy amilyen az adj Isten, olyan a fogadj Isten...

2016. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!