Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? (lent)

Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha minden hétköznap mondjuk este hatkor kimennék a város főterére, kitennék kb. 20-30 széket, eléjük egy táblát, és elkezdenék valamilyen órát (mondjuk történelmet) tartani, minden hétköznap 6-7-ig. Persze néhány beépített emberrel ('diákkal'), hogy legyenek alapból is.

Mi lenne a reakció? Gondolom sokan megállnának, néznék egy darabig, aztán elmennének, de az is előfordulhat, hogy egy idő után kevés lesz a 30 szék, és sok ember ott ülne és jegyzetelgetne...

(tegyük fel, hogy diplomás történelemtanár vagyok)

Mit gondoltok erről? Mit tennétek, ha pont a ti városotokban lenne egy ilyesmi?


Köszönöm a válaszokat előre :)



2016. ápr. 12. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Azt gondolnám higy nem vagy normális ahogy azok sem akik jegyzetelenek.Ma már örül az ember ha van egy kis szabadideje akár tanulo akár nem...Pár stréber talan leülne debhigy 30ember nem az biztos...
2016. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
1-es te egy igazi csicska vagy. Én leülnék kíváncsiságból.
2016. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eshtenem az emberek örülnek ha kiszabadulnak az iskola nevű börtönből, ne legyél már ilyen naiv... "jegyzetelgetne" hát biztos hogy nem.

Idejük sem lenne rá.

2016. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A többség megállna pár percre, néhányan meg leülnének pár percre.

A nézettség erősen függ az előadástól. Ha monoton hangon darálod a törit, senkit sem fog érdekelni. Ha kémiáról magyarázol és robbantgatsz, jóval több ember figyelmét kelted fel.

Jegyzetelni meg, kb. senki sem fog nekiállni. Felesleges. Ha valami érdekli az embereket, rákeresnek neten. (Abba már bele se menjünk, hogy még a rendes iskolai előadások egy részénél is óriási probléma, hogy a tanár jegyzetelést és nem figyelmet vár el.)

Inkább kameráznának páran.

Amúgy ez mégis miért érdekel és miért csinálnál ilyet? :D

2016. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat (2;4)

17 éves gimnazista vagyok, csak elgondolkodtam a dolgon, sok ilyen videó meg sztori kering a facebookon, hogy 'nézd, mit csinált, hihetetlen', és el van rejtve egy sztori vagy youtube videó egy lájkolós oldal mögé.. Kb ez is lehetne ilyesmi, valaki megcsinálná, egy-két újság is írna róla, esetleg ilyen internetes lapok.. talán. (Ki fogom emelni a kérdést, mert még szükségeltetne néhány válasz.)

2016. ápr. 13. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!