Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lennétek androidok?

Lennétek androidok?

Figyelt kérdés
Úgy néznétek ki mint most, de mesterséges testetek lenne. Nem kéne oxigén és táplálék, csak elektromosság, és addig élhettek, amíg karban tudjátok tartani az android-testet vagy át tudjátok tölteni magatokat egy új testbe.

2016. ápr. 13. 23:23
 1/3 Walter_Dornberger válasza:
Jó nekem a mostani életem, én nem lennék android.
2016. ápr. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak ha már elég idős lennék és a gyermekeim felnőttek lennének :) Bár más kérdés, hogy ha halálos beteg lennék, akkor ha lenne lehetőség valószínűleg átköltöznék egy mesterséges testbe :)
2016. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lennék; fejlesztenék magamra néhány napkollektort, hőlátó kamerát, neuro-interaktív zeneszimulátort (nem szól, csak magamban hallom, miközben a külvilág zajainak befogadását le tudom kapcsolni), poénból akár egy ekholokátort is, amely szintén a látómodul feldolgozóegységére továbbítja az ingereket (ha jobban belegondolok, egy szonár lenne). Beiratkoznék az egyetemre, hogy utána még nagyobb tudással élhessek új hobbimnak, és védekezni tudjak az új típusú vírusok ellen. Netre nem köttetném magam.
2016. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!