Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha főnökök lennétek egy...

Ha főnökök lennétek egy ügyvédi irodában és egy kövér nő jelentkezik a meghírdetett álláslehetőségre. S mikor meglátjátok és még nem beszéltetek vele, mit gondoltok milyen munkaerő egy kövér nő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 01:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Hogyan lehetne eldönteni valakiről RÁNÉZÉSRE, hogy milyen munkaerő?!


Attól még, hogy kövér valaki, lehet egy szuperklassz munkaerő! (Sőt, nagyobb a valószínűsége, hogy lelkiismeretes a munkájában, mint egy sminkelt plázacica!)


Én szívesebben választok munkaerőnek egy kövér nőt, mint egy kikozmetikázott, műmelles divatmacát! A szaktudást, lelkiismeretességet fogom nézni, nem a külsőségeket!

2010. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%

milyen álláslehetőségre?

a kövér elég relatív, 55 kilótól egyébként minden nő kövér,

csak nem mondjuk nekik.

az meg, hogy milyen munkaerő nem a súlyáról fog lejönni, hanem a megjelenéséről és a viselkedéséről.

ha nem dugni kell, hanem tényleg dolgozni, és egyébként elfér a segge a liftben, akkor nem számít a zsír

2010. jan. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
16%
szerintem a legjobb a szexi szopós cicababa
2010. jan. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Salx Narval ***** válasza:
93%
Bármilyen munkaerő lehet egy kövér nő, épp úgy mint egy sovány, vagy egy ideális alkatú. Talán inkább a fizikai munkáknál vannak hátrányban, a nagyon elhízott emberek , ott sem minden esetben.Én természetesen alkalmaznám, eszembe sem jutna, a súlyával foglalkozni. Vannak olyan munkák ahol sokat számít az ideális testsúly és ez, követelmény is. De más munkaterületeken, nem szabadna ezt figyelembe venni.Sajnos van rá példa, hogy egy jobb alakú nő előnyt élvez, egy kövérrel szemben és arra is, hogy egy fiatal, az idősebbel szemben.Szerintem ez, a munkaadót minősíti és nem a munkavállalót, de ettől még sajna léteznek ilyen elbírálások.
2010. jan. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
22%
Olyan fedőnév hogy "teltkarcsú" csak kitalálmány. Helyes az hogy kövér. Nem, nem alkalmaznék és nem is alkalmazok kövér nőket. Igaz általában kedvesek, de nálunk fontos az is, hogy rugalmasan tudjon a kliensünkhöz igazodni meg azért ki is nézzen valahogy. Egy elhízott embernek szociálpolitikai problémai vannak, megoldatlan gondjai saját magával, nem hogy még más problémáira fog figyelni. Egy munkahely manapság már nem arról szól, hogy reggel bemegyek leülök az asztalhoz, négykor felállok és megyek haza. Vannak közös hétvégéink a beosztottakkal és családtagjaikkal s nem tudom elképzelni, hogy némely kolléganőt amiatt kellene kihagyni a buliból, mert kövér és ezért szégyell velünk úszni vagy mást sportolni, nem bírna túrázni stb. Lehet hogy nehéz megérteni, de ált. a kövérek látszatra kedves emberek, de sajnos tele vannak komplexusokkal.
2010. jan. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%

kedves utolsó!

milyen önfeláldozó vagy, hogy azért nem veszed fel a kövéreket, mert nem akarod hogy a kedves munkatárs kimaradjon a jóból.

Én a pocakos kategóriába esem, nevezetesen az arcomon nem látod, hogy mekkora a súlyom, 169 centiméter vagyok, és 91 kilogramm, igaz, ez ráfogható a vizsgaidőszakra, is, hogy ennyi, de akkor is.

Igen van komplexusom, például kisebbségi érzésem van, hogy mindent elrontok, emellett mindent tökéletesre akarok, és ez a tanulmányaimon is látszik.

Elborzaszt, hogy valaki csak az egészséges embereket akarja foglalkoztatni, akinek problémái vannak, az már ne is kapjon állást, igaz?

21/L

2010. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
42%
Te szerencsétlen utolsó. Nem, akire anyázol az nem áltat senkit, megmondta, hogy azért nem, mert rombolja a közösségi érzést. Sehol nem írja, hogy kizárólag a kövér ember lelkecskéjét védi, sőt, a többség mindig előnyt élvez a kisebbséggel szemben. És úgy tűnik, te sem cáfolod meg, hogy igaza van: komplexusokkal teli ember vagy, akivel problémás a szociális együttlét.
2010. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

6.26.Nem tudom,hogy holdolgozol.De nagyon kevés munkahely van,ahol a munkatársak hétvégeken úszni,túrázni mennek.Ezek biztosan nagyon menő helyek,ahol fontosabb a kikent-kifent manöken alkatú cicababa és a szuper külselyű férfi,mint a tényleges munka.Bocs.n sértegetni akarlak,csak általánosságban mondom.

De a legtöbb munkahelyen nem a külső számít,hanem a jó munkaerő.És azt sem hiszem,hogy a dolgozók többsége örülne,ha a hétvégéjét nem a családjával kellene töltenie,hanem a munkatársakkal.

Én minden további nélkül alkalmaznám a molett vagy akár a kövér nőket is.Volt több munkatársam is,aki ebbe a kategóriába tartozott,jó munkaerők voltak,és egyiknek sem volt önértékelési zavara.

2010. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

6:26 te nem vagy 100as!!!



nekem van nem! egy olyan ismerősöm aki molett,de soha nem láttam még oan energikus,vidám,rugalmas,boldog&segítőkész embert!!!


kérdezőnek:


ne foglalkozz a testsúlyával,szakmai szempontok alapján ítélj!



egy másik válaszolónak:55 kg felett minden nő kövér???lol

2010. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
*olyan
2010. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!