Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Én 12/F vagyok és mindig is...

Én 12/F vagyok és mindig is azon gondolkodtam hogy milyen lehet a pia íze hogy mért iszák ennyire?! De legjobban ez az íz érdekel: Jack Daniels.!? Milyen ízhez hasonlítanátok ha kicsik lennétek újra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan az íze, mintha folyékony zöldpaprikát innál. Tudod melyik amelyik szétégeti a szád. A részegségért isszák, heveny nótázási inger, a beszéd felgyorsul. A WC-ben vizelés közben obszcén ódáknak a falra való írkálása reszketeg betűkkel, mint pl.: "Ha rövid a f*rkad, közelebb kell állni, nem kell a budiból Balatont csinálni!".
2011. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hatása miatt isszák elsősorban, bár majd kialakul idővel benned, hogy az íze miatt is. Főleg egy whisky-nél :)
2011. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jah általában nem szeretik az emberek a rövidet. Néha jólesik de igazából a lényeg az hogy minél könnyebben lecsússzon :D meg az is szempont hogy az utóíze milyen, meg persze a másnap milyen.


diannás cukorka egyébként megvan? vagy miaza csoki, amibe van még alkohol meg meggy... hmm, mind1 ha olyat ettél akkor kb tudod milyen az alkohol íze.

2011. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy seri kvín nem marja annyira a pofád , mint egy 70 fokos pálinka :D
2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cherry queen azaz! :D
2011. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem úgy jön le h buzdítom az ivásra mert nem (én is antialkesz vagyok) de simán megkóstolhatod te is. Beszélsz apuddal h eccer mikor alkalom van tölt neked (mondjuk a feles pohárt félig vagy a harmadáig) annyitól semmi bajod nem lesz az ízét meg annyinak is lehet érezni
2011. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz amugy ma este Szilveszter alkalmából ihatok egy kis pezsgööt kösszi a választ :D :D
2011. dec. 31. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
a pezsgő azkifejezettenszar
2011. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!