Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti általánosságban hol szoktat...

Ti általánosságban hol szoktatok ismerkedni, mert nekem nagyon nem megy. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy magányosnak érzem magam. Nincs se barátnőm se barátaim nagyon. Egyetemre járok, mellette dolgozom de a kettő nagyon nehezen megy együtt, és nincs sok időm mellette eljárni emberek közé ismerkedni. Próbálkoztam interneten már különböző társkereső és barátkozós oldalakon is, de nem jártam sikerrel. Bármilyen tanácsot megfogadok. :)

köszönöm a válaszokat.

24/F


2016. ápr. 16. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szívesen barátkozom. :)


23L, egyetemista és mellette dolgozik. :D

2016. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Múltkor pl a tescoban :D jöttem kifelé és megtetszett a kasszás. :D Dumáltunk kicsit, na persze nem ott, és kiderült van barátja, úgyhogy semmi komoly nem lett belőle... De nem is baj, más kell nekem. Szóval visszatérve még akár ilyen helyeken is lehet. :D
2016. ápr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedni akárhol lehet, nem kell ahhoz kimondottan elmenni valahova.

Az egyetemen is nyugodtan ismerkedhetsz, de ha van számodra szimpatikus ember, akkor akár a munkahelyeden is.

2016. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Első válaszoló, letiltottál vagy mi van? :DD Azért örülök, hogy így "visszaírtál"...
2016. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!