Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öreg lennék? 34/L

Öreg lennék? 34/L

Figyelt kérdés

Engem idegesít, ha tizenéves kiskamadzok magának. Nem vagyok az öreganyjuk...


Egyre többször megkapom azt, hogy ,,ehhez már késő". El akartam kezdeni sportolni, de az ismerőseim úgy néztek rám, mint egy őrültre.


Állandóan azt kapom, hogy ennyi idősen menjek inkább férjhez és szüljek gyerekeket.


Tényleg ennyire megvénültem?


2016. ápr. 16. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Ló.szt ! Valaki 48-50 évesen vág neki külföldnek, egy új életnek, mert pl. rá viszi a kényszer és tárt karokkal várják .
2016. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell őket kérni,hogy ne magàzzanak.Sportolhatsz,de egy új sportághoz lehet nem lesz elég időd es türelmed.Csaladalapitason Tenyleg elkezdhetnél gondolkodni.
2016. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyre több dolog lesz "amihez NEKED már késö". Ha megjön az eszed egyszer akkor majd megérted. Addig meg legyél boldog kislány.
2016. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát... 35 leszek. Kifejezetten öregnek nem érzem magam, de már egyáltalán nem zavar, ha csókolommal köszönnek a kiskamaszok, az anyjuk lehetnék, szerintem ez tök normális. Sportolni elkezdeni sosem késő. Viszont ha még valaha akarsz gyerekeket, én is azt gondolom, hogy ideje lenne nekiállnod... Persze, manapság szokás már 45 évesen is szülni, de mire megtalálod az igazit, meg nem jön össze elsőre, és hipp hopp elmúltál 40.
2016. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

20 vagyok de magáznak, meg csókolomoznak a "gyerekek"


Egyébként nem vagy fiatal

2016. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egy 34 éves egyáltalán nem öreg,lehet idősebbnek látszol a korodnál.
2016. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegesítsen ha kiskamasz magáz, ez természetes, nem mindenki mer letegezni egy nála idősebbet, különben sincs abban semmi rossz.

Amúgy semmihez, soha nincs késő, sportolhatsz, tanulhatsz akárhány évesen, ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Mi közük ahhoz, hogy te még nem mentél férjhez és nem szültél gyereket? Talán mindenkinek kötelező?

2016. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Egy 34 éves miért nem fiatal, és miért nem írhatná magáról, hogy lány?
2016. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Lánynak már igen:D
2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Valószínű, úgy viselkedsz, hogy magázni mernek csak:)

Engem, mostanában kezdenek páran magázni, így 60-hoz közel.

Azért még sok tizenévesnek is természetes, hogy tegez.

34 évesen, még egyáltalán nem vagy öreg. Viszont, mint írták itt, ha gyereket is akarsz, már el kell gondolkodni rajta. 40 felett, egyre több a rizikó. Na meg a gyereknek sem biztos, hogy jó, mikor 50 éves anyuka viszi az oviba.

2016. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!