Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan veszik a nők ezt a...

Honnan veszik a nők ezt a paraszt viselkedést?

Figyelt kérdés

Orditanak, hangosan gúnyosan röhögnek, nyomják ezerrel a beszélőjüket, gonoszságokat mondanak, kivánnak. mint valami utolsó paraszt kőmüves férfi hogy aggyad má bmeg szint.

Nemtudom, ilyenkor nem veszik észre hogy ezzel akár el is ijeszthetik a környezetüket, Nekem erről semmi nőiesség nem süt le


2016. ápr. 18. 17:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
"Az amerikai billentyüzeten is a "b" betü ugyanott van, és ha kettöt kell belöle írni, akkor kétszer kell lenyomni a billentyüt szóval ez nem indok" -Azt hittem, te legalább hosszú Ü-vel meg Ő vel javitasz ki :D
2016. ápr. 18. 18:37
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy akinek puncija van, annak finomnak KELL lennie. És ha ő nem olyan, az egyetlen életét élje le egy szerepet játszva?
2016. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem sok férfi van aki szerepet játszva dobja el az eddigi normális életét és felölt egy olyan szerepet csak hogy a nők szemébe sikeres legyen, és megfeleljen.


Nőknél meg nem azt mondom hogy mindig finomnak kell lenni, csak legalább ne hiresztelje, ne fejezze ki ne adjon rá, annyira azt a heveskedését hogy Hüü ő a szavak embere és megmondja mindenre a frankót..

Amúgy meg nem egy olyan nehéz feladat a fegyelem, egy kis önkontroll, ha megtanult sok mindent, vagy egy idegen nyelvet, akkor nem hiszem hogy olyan nagyon bonyolult lenne viselkedni megtanulni helyzetekben

2016. ápr. 18. 19:32
 14/20 anonim ***** válasza:

"Azt hittem, te legalább hosszú Ü-vel meg Ő vel javitasz ki :D"


Nem, mert nekem NÉMET billentyüzetem van, és azon ezt a két betü nincs meg, csak azokat a betüket tudom hosszan írni, ahol EGY vesszö kell rá, ahol kettö, ott nem megoldható.

2016. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sunshinedoll ***** válasza:
biztos a férfiaktól tanulták.
2016. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki ÖNKÉNT vállal szerepet, tegye, de ha valakire TE erőszakolod rá, az nem oké.


Ne haragudj, de ha önkontrollról van szó, inkább egy nő beszéljen mellettem hangosan a telefonján, minthogy egy pasi mondogassa nekem, hogy szép csókos a szám, üljek be mellé.


Ha valakinek nincs önkontrollja, az pár férfi. (A többségnek van.)

2016. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tanulnak ma az emberek illemet, az a baj!! és ezt otthon kellene elsajátítani, de ezt a szocializmusban kiverték az emberek fejéből.

De én nem szeretem, ha a bunkó emberekre azt mondják,hogy paraszt, mert a parasztok adják az országnak az élelmet, a gazdák, azt kellene inkább mondani az ilyenekre, hogy tahók, alpáriak, közönségesek.

2016. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Férfiak közt is van, aki hangosan röhög meg ordítva telefonál. Egy nő miért ne tehetné meg? Ja, mert neked a kifinomult virágszálak tetszenek, az meg felháborító, ha egy nőnek nem az az életcélja, hogy neked megfeleljen?
2016. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

amennyiben egy nőtől elvárható, hogy egy kifinomult virágszál legyen, úgy egy férfitól is elvárható, hogy illemtudó, udvarias legyen.

ez viszont nem abban nyilvánul meg, hogy megfordul az utcán minden második nő után, odaböfög valami ordenáré "hú de megbsználak" féleséget, majd köp egyet.

amíg ilyen van, addig a másik oldalra sem lehet egy szavad sem.

2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Persze vannak ilyenek is, de ebből se lehet általánositani mert látsz 2-3 ilyen parasztot és akkor azt vonod le hogy akkor te távolság tartó leszel ezentúl a férfiakkal.

Amúgy meg egy férfihoz még inkább illik ez a viselkedés, mint egy nőhöz. A férfi a világ összes létező akadályával megküzd azért hogy magát elétek "csomagolja piros masnival hogy elfogadható legyen az elvárásoknak, Telisteli sebekkel a felszin alatt, amit magába kell hogy fojtson nem mutathat ki sehogy se mert hát hogy néz már ki hogy egy férfi Siránkozik.. Az már nem férfi.

De néha még az is kevés amit tesz, ebből van az a paraszt viselkedés h akkor Lszrom.

Én azt viszont nyiltan ki merem jelenteni általánositva hogy Minden nőnek van egy elvárási küszöbe manapság, válogatás ösztönösen az már a nőbe épült hogy jaj csak annyit keres,(mikor úgy köszön hogy Mivel foglalkozol:), jaj milyen zárkózott antiszoc, jaj hibázott és ezért ott kell hagyni, mintsem megbeszélni, vagy csupán nincs tapasztalata nőknél, és a többi..

Ez olyan mintha sármos macsó nők álmai férfi lennék, lenne egy fullos házam ferrárim, és akkor azt mondanám hogy csak olyan nőt fogadok be veszek észre, aki pont ugyanezekkel rendelkezik, aki nem azt semmibe veszem. Ez milyen elvárás ?

Nem csodálom h erre köpnek.

És a legszomorúbb az egészbe, nem az hogy tanulnátok belőle, hanem még vissza is éltek a helyzettel.

De érthető, ha én is olyan kényelemben élnék, ahol nem kéne aggódnom se az anyagi, se a kapcsolati életemen, ahol körbe nylják a seggem, mindennap egy kicsi program csak ezzel is csak azzal is, s minden úgy van ahogy én akarom mert én vagyok a lány.. akkor nem fájna a fejem az ilyen dolgok miatt.

2016. ápr. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!