Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » észrevettem magamon ezt az...

észrevettem magamon ezt az egyre inkább mizantróp viselkedést. Mi okozza?

Figyelt kérdés

Alapból melankolikus, de extrovertált típus vagyok, szeretek bumálni, emberek közt lenni.


Az utóbbi időben viszont mindenkiből elegem van, semmi motivációm. Lenne hova meg hogyan eljárni bulizni, de az ágyból nincs erőm kikelni. vágyom az emberi társoságra, beszélgetésekre, de Ha a barátaim, testvéreim vagy a szüleim hívnak, irritál a hangjuk, legszívesebben lecsapnám a telefont.


2015. ápr. 2. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok, amikor az ember magányra vágyik. Sétálj a természetben, virágzó fák közt, éneklő madarak közt. A természet ilyenkor a legjobb gyógyító. Hatalmas ereje van egy kis cinke énekének :)))
2015. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, vannak ilyen időszakok, amikor kicsit megcsömörlik az ember. A kedvenc kajánktól is besokallhatunk egy időre. Vonulj kicsit vissza, míg nem lesz kedved megint az emberekhez, ennyi. :)
2015. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!