Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttatok valaha ilyen furcsa...

Láttatok valaha ilyen furcsa viselkedést?

Figyelt kérdés
Kb.2 és fél éve elmondtam egy srácnak h tetszik ,aztán 2 évig nem találkoztunk ,mert ő elment a suliból.Azt mondta,hogy sajnálja, de a sport miatt nincs ideje csajozni.Azt hittem így akar lerázni.Keveset gondoltam rá.Mikor találkoztunk 2 év után , úgy éreztem , még nem múlt el .Egész égig engem bámult , de nem szólt hozzám. A mai napig sincs barátnője,nemrég múlt 18.

2016. febr. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

16 éves fiúnak nincs ideje csajozni? Kérlek mesélj még.

Akkor nem kellettél neki. Persze most már lehet kellesz ha ló nincs jó a szamár is alapon, de az is lehet, hogy változtál azóta és most már tetszel neki.

De szerintem nem neked kéne kezdeményezned.

2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy rengeteget változtam ..:) De ő is....
2016. febr. 6. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kifejezetten ideje nem lett volna rá, hanem sokkal fontosabb volt neki az a sport, és nem AKART VOLNA időt elvenni tőle. Lehet, hogy most már vágyna egy barátnőre, és lehet, hogy amúgy bejössz neki, azért nézett téged annyira. Csak talán nem mer próbálkozni, mert ugye egyszer már visszautasított. Én valami ilyesmit tudnék elképzelni. :)
2016. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 1

Te sem sportoltál még versenyszerűen.

2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!